„Twierdza” ma moc! - GRA i SPOTKANIE AUTORSKIE

„Twierdza” ma moc! - GRA i SPOTKANIE AUTORSKIE

Przed nami - 3 czerwca, 17.30, Wielkie Kleszcze - spotkanie z Agatą Kunderman, autorką „Twierdzy”. Serdecznego zapraszam do wzięcia udziału. Udziału w dwóch przedsięwzięciach! Bowiem rozmowy z autorką, sugestie czytelnicze na temat tego, jaki tytuł może mieć tom trzeci cyklu, podpisywanie książek i miłe towarzyskie spotkanie poprzedzi gra miejska. Z nagrodami! Potrwa ona od poniedziałku 1 czerwca do dnia spotkania, czyli do środy 3. Karty startowe gry czekają do wzięcia w księgarni pani Katarzyny Beck przy ul. Wita Stwosza 2. Spacer (niedługi, 5 punktów) potwierdzi, że mamy w sobie „żyłkę detektywa”.
A co do samej „Twierdzy”?
Zaciekawią nas zapewne odpowiedzi na pytania: czy anioł z jednym skrzydłem wciąż nam towarzyszy? czy pojawią się kolejni tajemniczy bohaterowie? jakie tajemnice skrywają potężne mury kłodzkiej fortyfikacji? I zapewne na wiele wiele innych.
Do miłego zobaczenia.

Agata Kunderman, Twierdza. Wydawnictwo Filia, Poznań 2026.