„Twierdza” ma moc! - Spotkanie z Agatą Kunderman
Swoje ważne pisarskie miejsce, nie tylko w naszym regionie, potwierdza Agata Kunderman drugim tomem „cyklu kłodzkiego”. Przed nami: 3 czerwca, 17.30, Wielkie Kleszcze - spotkanie z autorką. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału. Udziału w dwóch przedsięwzięciach! Bowiem spotkanie z autorką poprzedzi gra miejska. Z nagrodami! Potrwa ona od poniedziałku do środy (1- 3 czerwca). Karty startowe gry czekają do wzięcia w księgarni pani Katarzyny Beck przy ul. Wita Stwosza 2. Spacer (niedługi, 5 punktów) potwierdzi, że mamy w sobie „żyłkę detektywa”.
A co do samej „Twierdzy”?
Zaciekawią nas zapewne odpowiedzi na pytania: czy anioł z jednym skrzydłem wciąż nam towarzyszy? czy pojawią się kolejni tajemniczy bohaterowie? jakie tajemnice skrywają potężne mury kłodzkiej fortyfikacji? I zapewne na wiele wiele innych.
Do miłego zobaczenia.
Agata Kunderman, Twierdza. Wydawnictwo Filia, Poznań 2026.








