Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Spróbuj się nieco odprężyć, zrelaksować – wówczas i kłopoty zdrowotne stracą na sile. I nie zamartwiaj się tym, co będzie potem – niczego nie przyspieszysz, a sprawy pójdą swoim, zwykłym torem.
Byk - Już zbierasz owoce swojej pracy – to miłe uczucie. Podziel się nim z najbliższymi. Wspólne rozmowy pozwolą Ci spojrzeć na pewne aspekty z jeszcze innej strony – a tego nigdy za dużo. Gromadź nowe doświadczenia!
Bliźnięta - A Ty wciąż oglądasz się za siebie i oczekujesz pomocy od innych. Zapewniam Cię, że nie warto. Jeśli trzeba, potrafisz świetnie sobie radzić, nierzadko – lepiej od innych. Uwierz w siebie i przyjmij, że w niektórych sprawach brak Ci tylko rutyny.
Rak - Wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto – delikatnie mówiąc – działa Ci na nerwy. Złościsz się, dokuczasz mu, a potem miewasz wyrzuty sumienia. Przerwij to błędne koło i zastanów się o co tak naprawdę chodzi. I nie zapominaj, że nikt nie jest idealny.
Lew - Brak Ci czasu i nic na siłę nie nadgonisz. Zrezygnuj po prostu z mniej istotnych spraw – ulżyj skołatanej głowie (rękom, nogom) – a poczujesz się lepiej. Brak odpoczynku jest niemniej groźny od braku pożywienia.
Panna - Na co się gapisz? Bierz się do roboty! Pokaż na co Cię stać – zamiast stać w miejscu. Masz w sobie ogromny potencjał, z którego nie korzystasz w pełni! Nie zmarnuj go w żadnym razie!
Waga - To już tyle czasu, a ty wciąż do tego wracasz. Uporządkuj sprawy, które nie dają Ci spokoju. Najlepszym doradcą będzie własne serce i własne sumienie. Nie czekaj na to, co los Ci ześle - lecz sam zaprojektuj właściwe rozwiązanie.
Skorpion - Czasem całkiem banalne sprawy przyjmują zupełnie nieoczekiwany obrót. Popracuj trochę nad swoim związkiem (dwojga osób – rzecz jasna), związkiem przyjacielskim lub bardziej zaawansowanym. Moim zdaniem czegoś tam jeszcze brakuje!
Strzelec - No cóż, nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Ty jednak radzisz sobie dzielnie. Poza tym dobrze wiesz, że ani radość, ani smutek nie trwają wiecznie i w tym chyba cała Twoja nadzieja – prawda?
Koziorożec - Nie masz w tej kwestii żadnego doświadczenia? A więc może warto spróbować? – no chyba, że brak Ci do tego wystarczającego powodu?
W takim razie mówi się trudno. A stosownych okazji - przecież nie zabraknie.
Wodnik - Nareszcie trochę swobody. Z pewnością wypoczniesz podczas spotkania wśród przyjaciół. Przygotuj się starannie i nie zapomnij o najbliższych – im też coś się od Ciebie należy!
Ryby - Fałszywa ocena czy niesłuszne pomówienie spędzają sen z powiek. Wszystko jednak da się wyjaśnić. Spokojnie. Trzymaj zatem nerwy na wodzy i nie rozrabiaj. Więcej awantur naprawdę nie potrzeba!

Wydania: