Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Czyżby znowu jakieś niekontrolowane „zgrzyty” w Twoich przyjacielskich kręgach? Nie rób z tego afery - to tylko „błąd w sztuce”, który można wybaczyć. Z pewnością nie był to wynik złej woli.
Byk - Nie martw się – zmęczenie minie, a chandrę przegna radosne słoneczko! Oczywiście, nikt nie lubi sytuacji, gdy wysiłek idzie nie w tą stronę lub przynosi efekt nie do końca wymarzony, ale to niestety zdarza się każdemu.
Bliźnięta - Trzeba Cię trochę... zdekoncentrować! Ostatnio jesteś monotematyczny i skupiony niemal wyłącznie na jednym. To niezbyt dobrze i niezbyt... zdrowo! Świat – jak wiesz składa się jeszcze z innych, niewiele mniej ciekawych elementów.
Rak - W ciągu najbliższych kilku dni działać będziesz z ogromnym (aczkolwiek nie tak znów często u Ciebie spotykanym) zapałem! Wobec tak zdecydowanej postawy Twoi najbliżsi mogą poczuć się przez chwilkę odrobinkę... niepewnie...
Lew - Więcej pracy i więcej płacy – to brzmi całkiem logicznie! A przecież zarówno jedno, jak i drugie przynieść Ci może sporo satysfakcji. Wykorzystaj swoje umiejętności, bo stać Cię na wiele więcej!
Panna - Ostatnie wydarzenia sprawiły, że nabrałeś więcej pewności siebie. Ten fakt pomoże Ci pokonać następne progi. Finał co prawda jeszcze daleko, ale Ty dobrze już wiesz czego od siebie wymagać.
Waga - Nowa „kwestia” w dotychczasowym planie działania – może zmodyfikować nieco dotychczasowy porządek rzeczy. Twoja w tym głowa, by nie „namieszać” zbyt wiele... A może rzeczywiście przy okazji dobrze byłoby zrobić „mały rachunek sumienia”?
Skorpion - Kolejne dni – to wiele energii i mnóstwo zapału. Staniesz się odważniejszy, chętniej będziesz zabierał głos. Na drobne niepowodzenia nawet nie zwrócisz uwagi – i tak trzymać jak najdłużej!
Strzelec - Koniec już tych szaleństw! Wypadałoby nieco spoważnieć – chociaż na chwilkę, no i w końcu wziąć się do roboty! Musisz narzucić sobie solidne tempo, by nie zostać w tyle. Na szczególne przywileje specjalnie nie licz.
Koziorożec - Nie obiecujesz sobie zbyt wiele i jest to całkiem roztropne podejście do sprawy. Pamiętaj jednak, by zrewanżować się w miły – choć niezobowiązujący - sposób! Krąg przyjaciół zawsze warto poszerzyć.
Wodnik - Wiesz czego chcesz, wiesz o czym mówisz, niejednokrotnie przemyślałeś sprawę od podszewki. Mało tego – bliskie Ci osoby rozumieją i wspierają Cię. Uśmiechnij się zatem i działaj z... głową!
Ryby - Nie masz czasem wrażenia, że wszystko wokół Ciebie nabrało nowych barw i wymiarów? Nagle zaczęły interesować Cię sprawy, na które do niedawna nie raczyłbyś spojrzeć! To dobry znak...

Wydania: