Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Tempo, rzeczywiście – zawrotne. Jednak nie narzekaj. Wbrew pozorom – to się da wytrzymać! Tak po prostu! W końcu zaprawiony jesteś w pokonywaniu znacznie trudniejszych zakrętów dziejowych...
Byk - Najbliższe dni powinny wreszcie przynieść trochę tak upragnionej „odsapki”. Zatroszcz się więc teraz nie tylko o siebie - ale i o swoje nie pozałatwiane sprawy. Nie zwlekaj – to niczego Ci nie ułatwi.
Bliźnięta - Brak konceptu co do dalszych posunięć może sprawić, że poczujesz się niepewnie. A wystarczyłoby po prostu uwierzyć w siebie i swoje możliwości – jesteś już wystarczający samodzielny!
Rak - W ostatnim czasie Twoją uwagę nadmiernie zaprzątają sprawy mało istotne. W ten sposób pozwalasz umykać szansie na stworzenie czegoś naprawdę ważnego – ważnego nie tylko teraz, ale i w przyszłości.
Lew - Pierwsza bitwa zakończona sukcesem! To oczywiście dopiero początek drogi - przed Tobą jeszcze niejeden etap, ale o powodzenie nie martwiłbym się zbytnio na Twoim miejscu. Byle tylko woda sodowa nie uderzyła do głowy...
Panna - Dobry czas, by zapomnieć o dąsach... Jakby na to nie spojrzeć, to małym dzieckiem już nie jesteś! A sam wiesz najlepiej, że zwykle później żałujesz swoich zbyt emocjonalnych i niekontrolowanych reakcji!
Waga - Najbliższy czas to miłe chwile w gronie rodzinnym. Doceniona zostanie Twoja wyjątkowa umiejętność tworzenia ciepłej atmosfery. Powrócisz przy okazji do miłych wspomnień z dawnych lat i dowiesz się czegoś więcej o bliskich Ci osobach.
Skorpion - Wzmożona korespondencja, intensywna wymiana informacji – to w najbliższym czasie. Twoje możliwości i ambicje jak zwykle rosną. Masz jednak przed sobą pole działania na miarę swoich potrzeb. A więc w końcu może coś ruszy...?
Strzelec - Rozleniwiłeś się ostatnio – zaległości nabierają mocy, czas ponagla. A jednak, ktoś wciąż wierzy, że w końcu obudzisz się z letargu. Na szczęście, najbliższe dni zmuszą Cię do rozwinięcia skrzydeł!
Koziorożec - Ostatnio masz zbyt wygórowane wymagania – zarówno wobec siebie, jak i innych. Wszystkich sobie nie podporządkujesz – możesz jednak sprowokować niezłą awanturę. Nie zapominaj, że każdy ma swoje tempo...
Wodnik - Najbliższe dni to szansa, by umocnić swoją pozycję w miejscu pracy. Nie ryzykuj jednak dla brawury i taniego efektu. Przyjmij pomocną dłoń sąsiada z drugiej strony biurka. Jeszcze nieraz będziecie zdani na siebie.
Ryby - Od poniedziałku trochę pozytywnych wrażeń i powodzenie w trudnej sprawie. Zrewiduj więc swój pesymistyczny stosunek do świata, bo nie jest tak źle – jak to ostatnio przedstawiasz. Uśmiechnij się do... Byka!

Wydania: