Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Najbliższe okres – to intensywne uczucia. Oczywiście – pozytywne uczucia: przyjaźń, może miłość. Bądź zatem świadom tego, co się dzieje i pokieruj nieco własnym losem, nie ufaj mu ślepo!
Byk - To zrozumiałe, że obecne niedogodności drażnią Cię, a nawet wyprowadzają z równowagi. Wygląda jednak na to, że przy odrobinie dobrej woli wiele możesz zdziałać i obecne warunki zmienić na bardziej korzystne.
Bliźnięta - W nadchodzącym tygodniu sprawisz komuś sporą niespodziankę. Może nie do końca będzie to zamierzone, niemniej jednak – efekt zapowiada się imponująco. Nie szalej tylko, jeśli chodzi o... finanse...!
Rak - Twoje myśli błądzą i krążą niezupełnie tam, gdzie powinny. Spróbuj je trochę okiełznać i absolutnie nie angażuj się w ryzykowne przedsięwzięcia. Fortuna z tego powodu Cię nie ominie.
Lew - Znów zatęsknisz za swobodą, wakacyjnym luzem, słodkim leniuchowaniem. Co prawda do następnych wakacji pozostało już... tylko... osiem miesięcy... – tymczasem jednak humor poprawi Ci miłe spotkanie...
Panna - Zechcesz narzucić sobie nieco dyscypliny – może zmierzysz się z pewną słabością (o ile takową – rzecz jasna – posiadasz), a może po prostu zechcesz osiągnąć lepszą formę (fizyczną lub umysłową). Przedsięwzięcie godne pochwały, a czas sprzyjający!
Waga - W najbliższych dniach znacznie łatwiej niż dotychczas przyjdzie Ci zapanować nad otoczeniem. To doda Ci pewności i zwiększy poczucie bezpieczeństwa. Wykorzystaj zatem tę sytuację i zacznij realizować swoje plany.
Skorpion - Ty po prostu nie rezygnujesz! A jeśli już odpuszczasz sobie coś – na czym Ci zależy, robisz to wbrew sobie. Cóż, taki Twój charakter i taka natura. Wytrwałość i konsekwencja niejednokrotnie już doprowadziły Cię do celu. Czy tak będzie i tym razem?
Strzelec - Jeśli chcesz wzbudzić czyjeś zainteresowanie, to do dzieła! W ciągu najbliższych dni Strzelce będą szczególnie urokliwe i interesujące. Nie powinno więc zabraknąć wokół Ciebie osób, gotowych ulec Twojemu czarowi!
Koziorożec - Najbliższe dni przyniosą motywację, której tak bardzo Ci brakuje. Odkryjesz w sobie źródło pozytywnej siły – a ta zmobilizuję Cię do działania. Przekonasz się, że rozwikłanie trudnej sprawy nie jest niemożliwe!
Wodnik - Jeśli nawet coś Cię wytrąci z równowagi lub popsuje humor i tak prędko o tym zapomnisz. Dlaczego? Bo wobec aktualnej sytuacji – po prostu nie warto przejmować się takim drobiazgiem!!
Ryby - Wahania nastroju wiążą się z Twoim niestabilnym ostatnio samopoczuciem fizycznym. Udaj się więc do specjalisty, a resztę przeczekaj. Rozerwiesz się trochę, jeśli skorzystasz z... zaproszenia przyjaciół!

Wydania: