Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Nie jesteś zagorzałym zwolennikiem gwałtownych zmian. Dusza tradycjonalisty – choć szlachetna - niestety czasem Ci przeszkadza. A jednak poczyniłeś już w tym zakresie pewien postęp. Zauważ, że znacznie łatwiej niż dotychczas przychodzi Ci zaakceptować, to co nieuniknione. Potrafisz nie tylko znaleźć plusy danej sytuacji, lecz także zmierzyć się z nią w sposób przemyślany i kreatywny. Będą z Ciebie jeszcze ludzie!
Byk - Wreszcie spojrzysz na świat inaczej. Powoli zaczynasz rozumieć,
w czym rzecz. Wiesz już, że wszelkie lęki i obawy, których doświadczasz, nie są obiektywne, lecz kształtowane przez pryzmat Twoich skłonności do czarnowidztwa. Cóż, taki masz charakter, taka Twoja uroda. Teraz nabierasz zdecydowanego dystansu do swoich „melancholii” i to jest bardzo ważny moment. Sierpniowe słoneczko wydatnie poprawi Twój nastrój! Będziesz się uśmiechać z głębi serca i z niemałym zdziwieniem stwierdzisz, że tak naprawdę to nie było powodów do zmartwień...
Bliźnięta - Może i nie tak wyobrażałeś sobie początek kolejnego w Twojej karierze urlopu, ale przyznasz, że obecna sytuacja ma swoje plusy. Na chwilę obecną nie widzisz zatem większego sensu, by odrzucać „dary losu” – w końcu darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy...!. Twoje ambicje nie ucierpią, a Ty zyskasz nowe doświadczenie i – być może szansę – na nieco większe profity...
Rak - Poczujesz się całkiem pewnie w sytuacji dla siebie nowej i – powiedzmy - nietypowej. Czy to za sprawą protekcji? Niezupełnie (choć może troszkę). Przede wszystkim jednak o powodzeniu zdecyduje Twoje niezwykle profesjonalne podejście do sprawy, którą dotychczas regularnie omijałeś szeeerokim łukiem. Odniesiesz sukces i docenisz swoją pozycję, a wówczas znów... pokażesz rogi! Pamiętaj jednak, aby nie wykorzystywać ślepo własnej przewagi.
Lew - Początek całkiem niezły, wiele elementów ułożyło się zgodnie z planem – a to już bardzo dużo. Teraz wyluzuj trochę, nie bądź spięty – bo właśnie wtedy najłatwiej o choćby błahą pomyłkę. Masz sprecyzowane argumenty i starasz się podążać we właściwą stronę. Działaj tak, by nie wylać przysłowiowego dziecka z kąpielą. Przemyśl dobrze, jaki chcesz przekazać komunikat i dbaj o dyplomację
Panna - Ktoś bliski wysyła Ci delikatne (nieśmiałe a może i niezupełnie świadome) sygnały. Nie zwlekaj, odbierz je w końcu! Postaraj się. Nie rozumiesz ich znaczenia? Zrozumiesz, to proste! Tu tak naprawdę wystarczy jedynie odrobina dobrej woli! Przecież to potrafisz. Prawda? Zobacz - Twoje myśli już nawet idą w całkiem dobrym kierunku. A sprawił to właśnie czyjś miły gest – znak, że jesteś... szczególny, wyjątkowy! I znów się przekonasz, że w przyrodzie... nic nie ginie.
Waga - Całkiem z własnej, a nawet nie przymuszonej woli wracasz do starych spraw i.... starych problemów też - niestety. Wśród tych problemów jednak znajdziesz sobie malutką osłodę! Nie zdradzę Ci jednak jaką – niech to będzie dla Ciebie miłą niespodzianką! Powiem tylko, że marzenia się spełniają, choć nie wszystkie - to oczywiste. Osiągniesz w końcu swój wymarzony cel! Będziesz miał z tego naprawdę dużo frajdy. Pamiętaj tylko, by we właściwym momencie powściągnąć swoje - nieokiełznane czasem - emocje.
Skorpion - Jak zwykle dasz sobie radę i jak zwykle trudno Ci w to uwierzyć - „no bo przecież tym razem to już naprawdę nie to samo...” No to uwierz. Bo jeśli nawet Ciebie Twoje doświadczenie niewiele nauczyło, to mnie nauczyło dużo. I nie myśl, że ktokolwiek próbuje bagatelizować powód Twojej troski. Po prostu, Twoi bliscy i znajomi – w przeciwieństwie do Ciebie - mogą pozwolić sobie na obiektywną ocenę sytuacji!
Strzelec - Nie każde zadanie to przyjemność – nawet dla pasjonata. Bywają i takie - z grona tych uciążliwych. Tego nie przeskoczysz w żaden sposób. Uzbrój się więc w cierpliwość, a łatwiej będzie Ci pokonać wszelkie trudy. Ponadto nadarzy się okazja, by wzmocnić i nasycić serdecznością rodzinne więzy. Nawet jeśli sukcesy na polu zawodowym pochłaniają Cię bez reszty – dobrze jest mieć w domu taką ciepłą odskocznię!
Koziorożec - Pomysł, który niegdyś uznałeś za świetny teraz stał się przyczyną Twoich rozterek. Zupełnie niepotrzebnie. Nie powinieneś „na gwałtu - rety” zmieniać dotychczasowej konstrukcji. Niech tymczasem zostanie po staremu. Wprowadzanie zmian w takim momencie byłoby trochę ryzykowne.
I choć część Twoich planów nie przyniosła spodziewanych rezultatów, trzeba jednak przyznać, że całość wymyśliłeś bardzo sprytnie. Najbliższy miesiąc przyniesie okazję, by nadrobić straty. Nie przepuść tej – jedynej w swoim rodzaju – szansy.
Wodnik - Na przód marsz!! „Atakuj” śmiało!! Masz teraz w ręku wszystkie, brakujące dotychczas atuty. Poza tym pozbyłeś się już przecież swoich niedawnych jeszcze uprzedzeń – to ogromny postęp, a świadomość tego naprawdę może Ci pomóc! Uwierz tylko w swoje siły, wykorzystaj je najlepiej, jak potrafisz! Stosunki z najbliższymi powinny układać się teraz całkiem nieźle – wykorzystaj to i spróbuj przeforsować swój zamysł – byle taktownie. Poparcie bliskich w tym względzie byłoby tu bardzo wskazane. Oczywiście sam też sobie poradzisz, ale...
Ryby - Tym razem powodów do radości nie powinno zabraknąć. Ten najważniejszy element właśnie masz w zasięgu swojej ręki. I co Ty na to? Jestem pewna, że właściwie go wykorzystasz – tu akurat nie mam już żadnych wątpliwości! A to znaczy tylko, że wciąż idziesz do przodu! Jeśli jednak teraz zabraknie Ci cierpliwości – możesz wiele zepsuć! Weź to pod uwagę i zmobilizuj siły. Wiem, że Cię na to stać. Prawdę mówiąc stać Cię na jeszcze więcej – ale nie wszystko naraz! Zostaw sobie coś na kolejny miesiąc...

Wydania: