Święto 22. Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej
W związku z obchodami święta 22. Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej składamy wszystkim Żołnierzom oraz Pracownikom batalionu wyrazy uznania i podziękowania za codzienną służbę, gotowość do działania oraz zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu i kraju. Życzymy spokojnej służby, wielu sukcesów oraz satysfakcji z realizowanej misji.
Inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku







