Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Lubisz takie pozytywne zamieszanie! Czujesz się przy tym, jak ryba w wodzie!!! A więc działaj. Puść wodze fantazji. Wdrap się na wyżyny własnej pomysłowości i stwórz coś, co naprawdę zaprze dech w piersiach!
Byk - W trudnych decyzjach dotyczących najbliższych zwykle kierujesz się sercem i osiągasz pożądany efekt. Sądzę, że i tym razem intuicja Cię nie zawiedzie. Zaufaj sobie i jak zawsze postaw na rodzinę.
Bliźnięta - Zmęczenie to niekwestionowany powód Twojej nienajlepszej ostatnio kondycji. Nie poddawaj się jednak. Przy odrobinie dobrej woli – wygospodarujesz trochę czasu na zasłużony odpoczynek!
Rak - Niewątpliwie jest to dla Ciebie szczególnie ważny czas. Zawrotne tempo, liczne i nie zawsze planowane sprawy – to nie byle co, zwłaszcza dla tak wrażliwego (w gruncie rzeczy) stworzenia. Jak dotąd radzisz sobie i tak będzie nadal!
Lew - Chłoniesz każdą chwilę! Wspaniale! Najbliższe dni przyniosą kolejne doświadczenia. Postaraj się jednak cały ten natłok bodźców, wrażeń, informacji uporządkować. Będziesz mieć z nich wówczas większy pożytek.
Panna - Czy zauważyłeś już konsekwencję swoich działań? Otóż, w przyrodzie nic nie ginie! Twoje dalekosiężne plany są przesympatyczne - postaraj się jednak, by nie przesłoniły Ci teraźniejszości.
Waga - Jak sam widzisz - nadmierne folgowanie sobie nie popłaca. Teraz ciężko Ci zebrać się do kupy. Wokół siebie dostrzegasz same przeszkody i mnożysz usprawiedliwienia dla własnej bezczynności. Poproś bliską osobę, by dała Ci... kopa na rozpęd!
Skorpion - Po krótkim, lecz intensywnym odpoczynku - przypływ nowych sił i energii. Przed Tobą więc świetna okazja, by nadrobić wszelkie zaległości. Poza tym - nie nadużywaj cudzej cierpliwości, teraz kolej na Ciebie!
Strzelec - Jesteś w przededniu ważnych działań i przedsięwzięć! To już nie byle co! I nikt nie ma co do tego wątpliwości. Poczuj się ważną osobą – to z pewnością doda Ci animuszu i pewności. A tego Ci teraz potrzeba!
Koziorożec - Warto pomyśleć o odświeżeniu własnego warsztatu pracy. Stare i wypróbowane nie w każdej sytuacji znaczy skuteczne, zwłaszcza - gdy okoliczności się zmieniają. Akcent połóż na zaniedbywane dotąd aspekty.
Wodnik - Absolutnie nie możesz zawieść! Zdajesz sobie chyba z tego sprawę? Takie historie nie zdarzają się co dzień – nie lekceważ więc sobie tego. Masz jeszcze trochę czasu, wykorzystaj go jak najlepiej (czyli z zapałem)!
Ryby - Jak widać - skromność nie zawsze popłaca, a wręcz przeciwnie. Czasami trzeba troszeczkę powalczyć
o swoje. (I nie poddawać się od razu na starcie!!) Zbierz się w sobie i działaj – wiem, że stać Cię na bardzo dużo!!

Wydania: