Horoskop na grudzień

Autor: 
wróżka

* Baran
Jest jak jest i nic na to na razie nie możesz na to poradzić. Ale przecież grudzień to ŚWIĘTA, zatem postaraj się o stworzenie dobrej gleby, aby urosła i wdzięczność i dobrobyt dla Ciebie i dla Twojej Rodziny.
* Byk
Co było to było. Grudzień to koniec ale i początek czegoś nowego. Zatem – odkreśl grubą kreską przeszłość i patrz z optymizmem w przyszłość. Bo ona dla Ciebie rysuje się dość optymistycznie.
* Bliźnięta
To szczęście mieć przy sobie osoby życzliwe. Doceń ten fakt i nie wyolbrzymiaj drobnostek, choć niekiedy przykrych. W sumie masz powody do zadowolenia, bo przecież dość łagodnie przechodzisz przez te kłopoty związane z „covidami”.
* Rak
Okaż wdzięczność tym, którzy Ci pomogli w trudnych dla Ciebie chwilach. Okazja zdarza się przecież sama. Święta! Przecież dzięki pomocy jesteś teraz „na wozie” i nie udawaj, że to tylko Twoja zasługa.
* Lew
Miej dobrą pamięć, bo tak zwykle bywa, że otrzymane dobro szybko się zapomina. A przecież ono zaistniało prawdziwie i warte jest Twojej długiej pamięci. To nie tak, że jesteś z natury niewdzięczny. To raczej ten niesłychanie pogmatwany teraz świat zaprószył Twoje jasne widzenie: co?, gdzie?, kiedy? Jest czas świąt – jest czas uporządkować myśli.
* Panna
Nie bądź niezadowolony z tego, że nie wszystko masz co, według Ciebie, Ci się należy. To, co masz godne jest największego poszanowania. Bo cóż może być większego niż miłość najbliższych. Pal fuk dobra ulotne z ograniczonym terminem ważności. Dbaj o miłość.
* Waga
Ludzie nie są aniołami. Pamiętaj o tym, szczególnie, że Ty również nie jesteś aniołem. Wybaczaj bliźnim ich potknięcia a i Twoje – powinieneś mieć taką nadzieję a nawet pewność – przewinienia pójdą w niepamięć.
* Skorpion
Pamiętaj, kto od czego wojuje od tego i ginie. Więc? Lepiej zawieś na kołku złe słowa, postaraj się choćby z trudem, dobrym słowem przekonać, naprawić. Bo przecież nie można iść na „zawsze” w „zaparte”. Przecież w gruncie rzeczy wielka krzywda Ci się nie stała, choć nadwyrężona została mocno twoja ambicja.
* Strzelec
Nie odrzucaj pomocy tylko dlatego, że „nie bo nie”. Ona jest Ci teraz potrzebna. Wierz mi, za tą pomocą nie ciągnie się żadne zobowiązanie na przyszłość, choć tak na pierwszy rzut oka to wygląda. Ta pomoc nigdy nie zostanie Tobie wypomniana.
* Koziorożec
Koronawirus spływa po Tobie jak po kaczce woda. Jesteś ostrożny i tyle. A praca u Ciebie wre, a pomysłów aż nadto. Więc ciesz się z każdego kroku, bo on prowadzi Cię naprzód i nie zawracaj sobie głowy tym, że co poniektórym nie w smak Twoje osiągnięcia.
* Wodnik
Masz zdrowie jakie masz. Nie jest rewelacyjne, zresztą nigdy nie było, ale zawsze ratowało Cię dobre nastawienie do życia. Trochę ostatnio Ci tego nastawienia brakuje. Jakoś tak trochę „odpuszczasz”. Zwracam Ci na to uwagę. Możesz z niej skorzystać ale nie musisz.
* Ryby
Trudno Ci się odnaleźć w tych dziwnych czasach. Jesteś po prostu zagubiony. Zatem czas świąteczny poświęć na przeanalizowanie i podjęcie decyzji – jak to z Tobą ma być. Tylko człowiek nie targany wątpliwościami przyjmuje „źle to źle, dobrze to dobrze” i nic z tym nie robi. Ty możesz poprzez wątpliwości narysować dla siebie dobrą scieżkę nawet kiedy wokół nie jest dobrze.

Wydania: