Horoskop na luty

Autor: 
wróżka

* Baran
To już drugi miesiąc 2021 roku. I jakby przedłużenie tego poprzedniego. Pełnego zawirowań. A Ty nadal jesteś w tym zaklętym kręgu niepewności. Nie ma co. Musisz się trzymać, bo innej możliwości dla Ciebie nie ma. I – dasz radę! Nie wiem, co będzie działo się wokół Ciebie ale jest pewne, że dzięki upartości osiągniesz spokój. Taki dobry.
* Byk
Ze zdrowiem to prawie zawsze „babka na dwoje wróżyła”. U Ciebie wróży raczej dobrze ale pod warunkiem, że nie będziesz „kozakować” i weźmiesz pod uwagę, że tym „kozakiem” to niestety nie jesteś ale ... stać Cię na wiele pod warunkiem, że rozpoczniesz wolno, spokojnie, a potem, dzień po dniu będzie „coraz więcej i więcej dobra” w Twoim zdrowiu.
* Bliźnięta
No i co z Tobą? Straciłeś wigor? Poczucie humoru? Co Cię gnębi? Masz mnóstwo wątpliwości, które nie wiadomo skąd się biorą. A może wiadomo, tylko wypychasz je ze swojej świadomości? Trudno! Chcesz, nie chcesz musisz się ze swoimi problemami zmierzyć. I je rozwiązać. Jeszcze w tym miesiącu. Jesteś dostatecznie mądry, silny i wytrwały by nic nie „upychać pod dywan”
* Rak
Luty to krótki miesiąc. Ale jakże bywa uciążliwy. A ten w szczególności. Jak tu rozkręcić dobry nastrój jak wokoło wciąż jest niepewność. Bo dla Ciebie zawsze lepiej kiedy wiesz co Cię czeka niż nieświadomość przyszłości. Tak czy siak – dasz sobie radę i to na tyle dobrze, że i Twoje najbliższe otoczenie też na tym skorzysta. Więc – staraj się!
* Lew
Brrr ... jak Ty nie lubisz takich zawrotów wokół Ciebie. Starasz się jak możesz by zachować stoicki spokój ale i Tobie niekiedy „nerwy puszczają”. Co w lutym? Niestety podobnie. Więc zmobilizuj jeszcze siły jakie masz i staraj się działać racjonalnie w tych nieracjonalnych czasach, mając nadzieję, że czas zawirowań się kończy. Całe szczęście, że w Twoim otoczeniu czujesz się dobrze, więc dbaj o ten swój „ciepły kątek” uważnie przyglądając się temu, co dzieje się na świecie i w miarę możliwości steruj w kierunku zwyczajności
* Panna
W lutym – przepraszam – nie spodziewaj się cudów. Może nawet będziesz musiał ograniczyć swoje plany, bo co z tego, że są nawet bardzo dobre, kiedy warunki zewnętrzne nie pozwalają na ich realizację. A w lutym po prostu wyspokój się, jak się da, wykrój trochę czasu na rozrywkę – taką jaką się da. I bierz życie jakie jest. Nieco filozofii życia z ukojeniem buddyjskim po prostu Ci się przyda.
* Waga
Co z Twoim apetytem? I tym na jedzenie i tym na życie. Jakoś wszystko Ci „nie tak”. Może i trochę ubyło Ci tego apetytu i to od Ciebie z przyczyn niezależnych ale to przecież nie znaczy, że masz się poddawać. Weź się w garść, bo to Twoje apetyty i naprawdę, prawie nie ma nikogo poza Tobą i najbliższymi, którzy zamartwialiby się z tego powodu, że Ty „nie jesteś w sosie”. Dasz sobie radę jak tylko zechcesz. Ale naprawdę zechcesz a nie tylko „chciałoby się”.
* Skorpion
Nad podziw, u Ciebie jest dobrze a luty zapowiada się równie dobrze. Jak Ty to robisz? Może sam nie wiesz, dlaczego się tak dzieje, bo gdybyś wiedział i podzielił się z innymi to byłoby „ho, ho!’ Tak trzymaj, bo wszystko jest ulotne. I dobra pogoda i dobry nastrój... Wystarczy „byle co” i już możesz doszlusować do tych, którzy są przygaszeni zamiast tego, że to oni wszyscy mają doszlusować do Ciebie. Jesteś na tyle silny by „utrzymać się na tej fali”, choć ona i zdradliwa i niebezpieczna. Trzymaj się dobrze.
* Strzelec
Jest okazja aby pozbierać się „do kupy”. Bo jakoś ostatni miesiąc tamtego roku trochę „nie wypalił” a i ten pierwszy tego roku to też był „taki sobie”. Niby wszystko jest po staremu ale tak dawno nie „rozwarłeś skrzydeł” i zastanawiasz się, czy są one jeszcze sprawne. Nie martw się. Są sprawne a jak przyjdzie sprzyjający czas to je rozwiniesz. W lutym po prostu zrób rachunek zysków i strat i ułóż harmonogram działań, który doprowadzi Cię do sukcesu (trochę niespodziewanego) w tym roku.
* Koziorożec
Masz trochę zmartwień ale i mnóstwo planów na przyszłość. Luty dla Ciebie jest tak samo pracowity jak każdy inny miesiąc. Z żelazną konsekwencją realizujesz swój bieg życia, choć już nie po dobrej ścieżce ale przedzierając się przez chaszcze życia codziennego. I tak trzymaj, bowiem stać w miejscu znaczy nic innego jak cofać się a przecież Ty tego nie chcesz i luty dla Ciebie to i „podkuj buty” jak i uzbrój się w dobry nastrój.
* Wodnik
Ni z tego, ni z owego oprócz zawirowań świata wokół Ciebie, zawirowałeś i Ty. No cóż, tak się zdarza. Trzeba przyjąć ten „dopust boży” bo przecież jak człowiek by wiedział że upadnie, to by wcześniej usiadł. Zdrowie, zdrowie „nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się ...” No, no – przyjdzie czas, że wszystko wróci do normy. I świat i Twoje zdrowie.
* Ryby
Coś tam na świecie się dzieje. Jakieś „covidy” jakieś przewałki, jakieś zapętlenia, jakiś bałagan ale u Ryb wszystko „po staremu”. ... tak by się chciało ale niestety, i Ryby dostał ten syndrom dzisiejszego świata. I jak tu mieć „jasność w temacie” kiedy nie wiadomo naprawdę prawie nic. Jedni mówią, że to straszna pandemia, inni, że to spiski światowe. Jedni dostają tarcze, inni muszą obejść się makiem. Jedni robią przekręty, inni oddają życie w sprawie. I jak tu żyć „po staremu”. Ale staraj się żyć w miarę normalnie ze świadomością, że wszystko mija, nawet to złe.

Wydania: