Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

*Baran
W maju nie planuj żadnego kredytu. Przecież wiesz, że nie jest to odpowiednia pora, a inwestycja też nie jest taka niezbędna. Poczekaj na lepszy czas, a może okaże się, że w ogóle nie będziesz potrzebować żadnego dodatkowego dofinansowania.
*Byk
Kto wie, może właśnie ten maj będzie dla Ciebie najważniejszy, najpiękniejszy i najradośniejszy. Nie wszystko oczywiście zależy tylko od Ciebie, ale Twój dobry nastrój, dobre nastawienie jest też ważne. Tak więc bądź dobrej myśli.
*Bliźnięta
Czekają na Ciebie w maju nowe znajomości. Raczej dobre, ale nie zapomnij też o dawnych przyjaciołach. Zaniedbane w ostatnich miesiącach kontakty, warto odnowić. I znów będzie gwarno, miło i ciekawie.
*Rak
Teraz najlepszy czas na remont, który planowałeś na ten rok. Zrób to czym prędzej, pozbędziesz się problemu, uzyskasz więcej czasu na letni wypoczynek. Nie zwlekaj więc, ale nie zaszkodzi uzgodnić sprawy z najbliższymi, bo to też ich przestrzeń.
*Lew
Ogródek i praca na świeżym powietrzu, to coś co bardzo lubisz. A więc wreszcie jest Twój czas na realizację pasji. Nowe kwiaty, nowe krzewy, a może też nowa aranżacja ogrodu? Dużo pracy Cię czeka, ale ile za to przyjemności.
*Panna
Gdybyś miała możliwość wyboru, to pewnie wiesz co byś wybrała, a tak musisz przyjąć to, co Ci los przyniesie. Ale na pewno będzie to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. A poza tym jeszcze nie jeden raz wszystko zmienisz i znów będziesz mogła wybierać.
*Waga
Maj w tym roku to Twój ważny miesiąc. I chyba wiesz dlaczego... Uda Ci się prawie wszystko a może nawet wszystko. A jak pójdzie coś nie tak, to też nie ma zmartwienia. Na pewno znajdziesz jakieś dobre rozwiązanie.
*Skorpion
Maj nie przyniesie Ci raczej żadnych niespodzianek. To dobrze, bo czujesz się pewnie i stabilnie, więc po co jakieś niespodzianki. Ale czasem trzeba też zaryzykować, bo niespodzianka może być bardzo, bardzo przyjemna...
*Strzelec
Dużo zamieszania, różnorodnych spraw i to dość stresujących, ale co to dla Ciebie. Jesteś dość silna i zdecydowana. Nie pokazujesz swoich wątpliwości, nawet jeśli je masz. Tak trzymaj, ale postaraj się też znaleźć trochę czasu na relaks.
*Koziorożec
Nie nadrobisz wszystkiego w ciągu jednego miesiąca. Pogódź się z tym i maj niech będzie dla Ciebie jak zwykle majem. A więc wiele pięknych chwil z fiołkami, konwaliami i bzem, dużą dozą świeżego powietrza i innymi przyjemnościami.
*Wodnik
Nie marudź. Po prostu weź się za zaplanowane prace. W efekcie okażą się na pewno wielką przyjemnością. Ale musisz pamiętać o zdrowiu, uważaj więc na siebie. Rób o połowę mniej niż kiedyś, a i tak dużo zrobisz. I pamiętaj przestań marudzić...
*Ryby
Gdybyś chciała Rybo, to już teraz możesz coś zmienić, ale Ty jeszcze tego nie wiesz dokładnie, więc tak tkwisz... Może jednak to dobrze, bo kto wie, czy potem nie będziesz żałować, tego co było, a co zmieniłaś.

Wydania: