Horoskop na sierpień

Autor: 
wróżka

* Baran
Moc jest w Tobie. Co to znaczy? Ano, wszystko, co zaplanowałeś „wypali” bez zarzutu. Nie przejmuj się, że możesz napotkać na trudności. One tylko nieco spowolnią terminy ale finalnie to Ty będziesz górą.
* Byk
Jeszcze jest lato, jeszcze też daleko do końca roku. A więc i trochę mocniej przyłóż się do dnia codziennego. Odpoczynek to nie wypoczynek, zawsze Ci się należy ale na leniuchowanie jeszcze nie czas. Zatem – praca z momentami odpoczynku. Tak to już bywa, że u Ciebie jest i deszcz i słońce. Ale nie widzę burz z piorunami.
* Bliźnięta
Czeka Cię przepiękny miesiąc pełen radości i zadowolenia. I wypoczynek i praca z dobrymi wynikami. Tak trzymaj! Uważaj jednak na kogoś obcego, który może Ci co nieco zamieszać. Nie daj się sprowokować.
* Rak
A u Ciebie, proszę Ciebie, nieźle się wszystko toczy. Nieco leniwie, ale nie poganiaj, bo możesz wywołać lawinę niekorzystnych zdarzeń przez pośpiech. Wiem, że „szybciej!, lepiej!, taniej”, ale pośpiech jest konieczny tylko w łapaniu – no wiesz czego. Zresztą, jest lato. Należy Ci się trochę wyluzowania.
* Lew
No i co się tak gorączkujesz? No i co z tego, że nie chcą Cię słuchać. Przecież to tylko przejściowe. Owszem, masz sporo racji w tym co zamierzasz i chcesz przekonać otoczenie, ale racje racjami a życie płata różne figle. Uśmiechnij się, poczekaj, a nic nie stracisz.
* Panna
Całe szczęście, że ominęła Cię ta nieprzyjemność. Tak to bywa z przygodnymi znajomościami. Dobrze, że w czas delikatnie się wycofałeś.
A byłby ambaras, oj byłby. Dlatego radzę w sierpniu trochę więcej rozwagi, bo może być różnie. Tak z uczuciami jak i z pogodą.
* Waga
Sierpień to czas wytężonej pracy dla Ciebie. Tak to po prostu się złożyło. To, co miało być rozłożone na kilka miesięcy skupiło się w sierpniu. Cóż – nie biadol, tylko wykonaj co do Ciebie należy. Może Ci się uda nawet w ciągu dwóch dekad sierpnia a ta trzecia to Twój bonus...
* Skorpion
Sierpień to dla Ciebie miesiąc szczęśliwy. Cokolwiek uczynisz obróci się dla Ciebie na dobre. Nawet sprawa, która „nie cierpiała zwłoki” a taką zwłoką została dotknięta „sama” się rozwiązała i to po Twojej myśli. Tak to jest – niekiedy „samo” się czyni i to na Twoją korzyść.
* Strzelec
W sierpniu nabierzesz sił na tę drugą połowę roku. I do końca tego roku wszystko będzie u Ciebie „fungować” jak z płatka. Po prostu doskonale przygotowany przez Ciebie plan „sam” się będzie realizował bez żadnych komplikacji. Uważaj tylko abyś nie popadł w samozachwyt.
* Koziorożec
Należy Ci się solidny wypoczynek. Taki „nad morzem”. Tu gdzie jesteś, jest Ci dobrze. Wydawać się by mogło, że można wypocząć „na miejscu”. Ot, okazuje się, że nie. Odpocząć – i owszem, ale WYPOCZĄĆ to już tylko w zupełnie innym otoczeniu. Dlatego w sierpniu – MORZE!
* Wodnik
Pogódź się z tym, że wena niekiedy gdzieś sobie idzie. Poczekaj cierpliwie aż wróci. Pewnie Twoja wena miała coś do załatwienie i musiała. Przecież do koszenia, porządkowania ogródka, zbierania owoców wena nie jest Ci niezbędna. Nie bój się – wszystko we właściwym czasie i wydaje mi się, że już pod koniec sierpnia wróci Ci chęć do zajęcia się nie tylko odtwarzaniem utartych schematów ale i chęć na coś nowego.
* Ryby
Oj, napracowałeś się w tym pierwszym półroczu więc teraz czas na zasłużony wypoczynek.
I tak – niemalże przy okazji pozbieraj trochę darów ziemi na czas zimowy. Naprawdę – tak „przy okazji” a nie dlatego, że „musisz”. Aha, ta nowa znajomość sierpniowa warta jest kontynuowania.

Wydania: