Horoskop na październik

Autor: 
wróżka

* Baran
Było, przeszło, poleciało. I co dalej? Dla Ciebie nic jeszcze nie poleciało. I te dobre rzeczy i te nieprzyjemne, które będziesz musiał załatwić w tym miesiącu. Bo tak to już jest: co się odwlecze to nie uciecze. Ale... dasz sobie radę a pozostaną te dobre wspomnienia.
* Byk
No cóż, w czas letni nie zaszalałeś. Wrzesień Ci też jakoś przemknął. Tak to się toczyło, że oderwać się od codziennych obowiązków nie byłeś w stanie. A październik też nie zapowiada się inaczej. Codzienna, uporczywa praca i trochę radości weekendowych. Niby niedużo, ale i to warte poważania, bowiem masz przynajmniej spokojną stabilizację.
* Rak
Czas wyprostować szyki po nieco beztroskim lecie. Zatem – wspomnienia wspomnieniami, a rzeczywistość skrzeczy. Trochę brakuje Ci kasy, ale pamiętaj, lepiej zacisnąć pasa niż pozwolić sobie na pożyczkę. Toż to październik, można skupić się na pracy i zdążyć z wyrównywaniem szyków na koniec roku. A i na okres świąt też trzeba mieć coś w zapasie.
* Bliźnięta
Październik to taki miesiąc podziału lata i zimy. To także środek jesieni. I tak jest dokładnie u Ciebie. Energii pół na pół. Wszystko toczy się swoim trybem ale nieco mozolnie. Niekiedy aż strach Cię obleci ale niekiedy i wybuch radości. Taki to październik dla Ciebie.
* Lew
Czas na poważne zająć się obowiązkami. Toż niedługo już zimy czas, a jeszcze trzeba to, tamto... Niby niedużo, ale jak zbierzesz te nieduże niedociągnięcia do kupy to kupa okaże się niezła. Zatem – nie zwlekaj i w październiku wyrównaj szyki, tak materialne jak i uczuciowe.
* Panna
Ty to masz szczęście. Ale korzystaj z niego z wyrachowaniem i wtedy, kiedy będzie niezbędnie potrzebne. Bo szczęście bywa ulotne. Za bardzo zawierzysz, że wszystko „samo się zrobi” i obudzisz się z ręką w ... Ileż to razy przeholowałeś? To teraz nie kuś losu a wszystko będzie jak należy.
* Waga
„Co było i nie jest nie pisze się w rejestr”. Niby tak, ale niektóre, niedokończone sprawy (i te letnie też) musisz załatwić do końca „bo żyć Ci nie dadzą”. Przecież „za wszystko przyjdzie nam zapłacić”. No to – zapłać i zapomnij, szczególnie, że te niedokończone sprawy naprawdę nie tak drogo kosztują. Stać Cię na to bez uszczerbku dla Twojego bilansu uczuciowego jak i płatniczego.
* Skorpion
Październik to pierwszy miesiąc ostatniego kwartału tego roku. Już 3/4 roku 2021 za nami. I już trzeba powoli go podsumować. Sprawdzić, co się udało, co „wyszło” a z czym jeszcze trzeba sobie w tym roku poradzić żeby na koniec roku wyjść całkowicie na swoje. Więc nie przegap października.
* Strzelec
Oj, dłużyć Ci się będzie ten październik. Miotają Tobą wspomnienia,, masz obawy przed zimą. Jesteś po prostu dla siebie „nietutejszy”. Niby wszystko jak co dzień ale jakoś tak bez zabarwienia. Radzę więc – zapomnij o tym, co było i raźno wejdź w październikowy czas. Czyli cząstkowe podsumowanie roku, podkreślenie zadań do wykonania i już. Przestań się ślimaczyć.
* Koziorożec
Oszczędność – jak widać – popłaca. Wyszła spora potrzeba ruszenia oszczędności i „jak znalazł”. Wystarczy by pokryć potrzeby ale też i ograniczyć swoje zachcianki też na chwilę trzeba. Ale nic to, ważniejszy jest komfort bezpiecznego i spokojnego życia a zasoby finansowe powoli się odbudują.
* Wodnik
Trochę nieprzyjemnych figli ze zdrowiem. Ni stąd, ni z owąd. Trochę strachu napędziłeś i bliskim i sobie, ale na szczęście, nieźle się to dla Ciebie skończyło. Zatem w październiku bez pośpiechu, bez nadymania żyj sobie spokojnie. I pamiętaj – zdrowie nie jest dane raz na zawsze. Trzeba o nie dbać, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy zdrowie, pozostawione samemu sobie, odmówi Ci posłuszeństwa.
* Ryby
Kto by to przypuszczał, ale ... dla Ryb październik będzie wspanialszy niż miesiące letnie. Tak to wychodzi, że tak naprawdę będzie. Bo przecież słońce, plaża czy góry to tylko piękne tło do szczęścia. I także piękne tło może tkwić w pochmurny dzień przy ciepłym kominku kiedy na polu zacina deszcz. Prawdziwym darem to właśnie szczęście i zadowolenie z życia. I uśmiech serdeczny, tym cenniejszy im trudniejsze jest otoczenie. Oby Rybom ten cudowny czas trwał i trwał.

Wydania: