Horoskop na luty 2022

Autor: 
wróżka

* Baran – Nie da się tylko lekko zabezpieczyć. Uważaj – w lutym musisz sobie zafundować swoją, prywatną tarczę przed niespodziankami, raczej mało przyjemnymi. Ale, jak się dobrze postarasz, nic wielkiego Ci nie grozi. Aha, sprawy dotyczą gównie sfery gospodarczej, finansowej.
* Byk – Luty to nie jest długi miesiąc, ale i tak da Ci się nieźle we znaki. Raczej postaraj się nieco odpuścić ze zbyt ambitnych planów „na już” i jeszcze raz na spokojnie przeanalizować zamierzenia. Ot, żeby nie sparzyć się nadmiernie. Patrz uważnie na boki, pod nogi zresztą też.
* Bliźnięta – No i po co się tak denerwujesz? Nerwy na wodzy, bo tracisz trochę zdrowego rozsądku a ten będzie Ci bardzo potrzebny w tym drugim miesiącu dwudziestego drugiego roku. Abra kadabra z czym będziesz musiał się zmierzyć i tylko zdrowy rozsądek pozwoli Ci wyjść cało z potencjalnych opresji.
* Rak – Warto skorzystać z zimy, choć trzeba się przed chłodem zabezpieczać. Mówią „podkuj buty” więc tak zrób i pobaw się zimą jak należy: radośnie i bezpiecznie. Czas na rozwiązywanie kłopotów i zadań przed Tobą stojących przyjdzie, ale Ty wówczas będziesz naładowany energią.
* Lew – Nie bój się aż tak bardzo lutego. Dasz radę! Uważaj tylko na złe języki, za którymi idą kłopoty. Raczej opieraj się na własnym rozumie i nie ulegaj łatwo podszeptom, są one niby dla Twojego dobra, ale... masz koło siebie też osobę godną zaufania. Dobrze wybierz!
* Panna – Trudno Ci coś wywróżyć na luty. Jakoś to wszystko zamglone. Przebija się słonko ale i nadchodzą chmury. Można by rzec – droga wytyczona ale celu jeszcze nie widać. Czy będzie tym, do którego dążysz? Skupiony i zdeterminowany realnie go osiągniesz, bo przecież wiesz dokąd zmierzasz. Ale bez „napinki”.
* Waga – Co było to było. Można i powspominać, można i zadumać się ale czas przesłania wspomnienia. Więc co? Słonko, śnieg, narty, sanki i czas zrobić przerwę od tego co było i głęboki oddech dla tego co nastąpi. A szykuje Ci się niezła przygoda.
* Skorpion – Pozbierałeś się po przełomie. To dobrze. Jesteś „w całości”, więc zabieraj się do pracy, bo tej przed Tobą moc. I to takiej, że odpoczynku za dużo to Ty mieć nie będziesz. Ale praca przynosi kołacze. I Tobie też będzie się ona opłacała. Trudno, niech inni się bawią.
* Strzelec – Dbaj o zdrowie. Nie lekceważ żadnych, nawet drobnych objawów. Taki jest czas – niby wszystko „jak bywało” a jednak wszystko jakby postawione na głowie. Trudno w tym znaleźć jakiś sens. A Tobie potrzebna jest po prostu normalność postawiona na nogi. Więc zdrowie najważniejsze i tak trzymaj.
* Koziorożec – W świecie zewnętrznym zamieć. A u Ciebie też nie najlepiej. Tarmoszą Cię niejasne przeczucia, niejasne kłopoty. Niby nic, ot, takie codzienne, ale jakoś tak niespecjalnie dobrze się czujesz. Nie tak jak zwykle. Czyżby to jednak ta „zewnętrzna zamieć” wtrąca Ci się w Twoje życie? Trudno się z tego uwolnić ale postaraj się – przecież jeszcze nie chcesz spasować. Masz dość sił aby dać sobie radę.
* Wodnik – Co też Wodniku życzysz sobie na ten luty 2022 roku? Za bardzo nie wiesz? I nie dziwię Ci się. Wszędzie straszą Cię wiadomościami strasznymi, prawie wszędzie brak uśmiechu. Więc jeszcze i w lutym postaraj się jak najmniej „wychylać nosa” na ten dziwny świat. Zadbaj o swoją i najbliższych codzienność. Rzekłbym nawet „zwyczajność”, bo to teraz jest najbardziej deficytowy towar na tym świecie.
* Ryby – Nie sugeruj się zbytnio opiniami innych. Według mnie to Ty postępujesz dobrze. Masz swój rozum i dobrze Ci on służy. Nie zawracaj sobie głowy niestworzonymi historiami mającymi ślady prawdopodobieństwa. Oddzielasz ziarno od plew. Tylko pamiętaj – trzeba być uważnym aby czasami nie przegapić i dobrej rady.

Wydania: