Horoskop na marzec 2022

Autor: 
wróżka

*Baran
Nieraz musisz być bardziej stanowczy. Niezdecydowanie wpływa niekorzystnie na Twoje otoczenie. W marcu spróbuj jak to jest być dobrym wodzem.
*Byk
Martwisz się o wszystko, a to nie jest droga dobra w Twoim wypadku. Wyluzuj, dzieje się jak dzieje i musi być dobrze.
*Bliźnięta
Przyjdzie czas w tym miesiącu, że zatęsknisz za dobrym relaksem. Trzeci miesiąc a tu zniechęcenie i zmęczenie? Co jest z Tobą? Pomyśl!
*Rak
Idzie wspaniale, jest czas na wszystko, zdrowie, pracę, odpoczynek. Tak trzymaj jak najdłużej, w każdym razie na pewno w marcu.
*Lew
Jesteś zawsze odważny Lwie, więc co się dzieje teraz? Masz tyle wątpliwości, tyle obaw. Przemyśl wszystko dobrze i zaufaj sobie.
*Panna
Chyba się szykuje jakaś randka? Czy oby kandydat trafiony? Co Ci serduszko mówi? Jeśli to jest to, to idź na całość, jeśli nie – to nie zawracaj sobie głowy.
*Waga
Oj, wreszcie chyba będziesz mogła Wago odpocząć troszeczkę. Jakoś ostatnio miałaś dość dużo zajęć, burzliwych wydarzeń, ale teraz pełen luz... wypoczynek...
*Skorpion
Szykuje się raczej spokojny miesiąc. Trochę relaksu, trochę pracy, różnych wyjazdów, ale raczej żadnej radykalnej zmiany codziennego trybu życia.
*Strzelec
Dużo cierpliwości, spokoju i dobrego nastroju – tego potrzebujesz w tym miesiącu. Spróbuj to zrealizować, na pewno będzie dobrze.
*Koziorożec
Może wreszcie marzec będzie dla Ciebie lepszy i przynoszący w pełni zadowolenie. Nie wszystko oczywiście od Ciebie zależy, ale zrób wszystko co możliwe.
*Wodnik
Zdrowie i jeszcze raz zdrowie – to najważniejsze, reszta – potem, jak się wszystko wyspokoi i wyreguluje. Czy zrobiłeś sobie plan do zrealizowania na ten rok? Jak nie – to zrób to w marcu.
*Ryby
Marcowe słoneczko trochę Cię rozleniwi, ale cóż dziwnego, miałeś dość intensywny początek roku. Więc chyba zasługujesz na to marcowe słoneczko i odrobinę luzu.

Wydania: