Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

*Baran – Brakowało Ci czegoś w ostatnich tygodniach i dniach, stąd też Twój stan psychiczny delikatnie mówiąc trochę się popsuł. Na szczęście, to tylko chwilowy dołek psychiczny. W marcu znów zagoszczą u Ciebie: uśmiech, radość i serdeczność. Nawet nie zauważysz, jak szybko zapomnisz o tym ponurym nastroju i zdobędziesz serce ukochanej osoby.
*Byk – Masz trudny problem i musisz stanąć na wysokości zadania, by temu sprostać. Uda Ci się, bo będziesz się bardzo starać. Pomoże Ci w tym także wrodzone poczucie humoru, dobry charakter i pozytywna niefrasobliwość. A poza tym zawsze możesz liczyć na najbliższych.
*Bliźnięta – Praca Cię chyba lubi?! Masz teraz sporo nowych, dodatkowych zajęć. Choć przynoszą zmęczenie fizyczne, to jednak warto się im poświęcić, bo są „odskocznią”, relaksem i na pewno pożyteczne dla zdrowia, no i nie zapominajmy, że podbudują znaczenie Twój budżet.
*Rak – Niespodzianka, którą szykują Twoi przyjaciele, na pewno sprawi Ci dużą radość. Musisz się jednak do tego przygotować, bo warto zrewanżować się za taką przysługę.
A więc do dzieła lub rękodzieła... – sam wiesz Raku, co potrafisz i co powinieneś uczynić w podzięce.
*Lew – Lwie nie bądź taki zarozumiały. Trochę uśmiechu i serdeczności nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie pomoże Ci. Najgorsze co Cię może spotkać, to utrata zaufania i przyjaźni dotąd życzliwej Ci osoby. Zastanów się nad przyczynami, być może leżą po Twojej stronie,
*Panna – W marcu chyba sporo się u Ciebie wydarzy. Nowe wrażenia, nowe i sympatyczne znajomości. Ale to nie wszystko. Zostało sporo pracy zaległej, a więc pomyśl też i o tych starych zadaniach. Wiesz dobrze, co powinnaś zrobić Panno, dlatego zbieraj siły.
*Waga – Dobry humor, to twój atut w tym miesiącu. Zarazisz nim całą rodzinę i przyjaciół. Co sprawi, że dobry nastrój w marcu będzie Ci towarzyszył? Może słońce, może jakiś prezent, zdany egzamin, albo podwyżka w pracy, a może ...szczęśliwe serduszko?
*Skorpion – Masz teraz trochę więcej czasu i możesz wykorzystać go na spacery, wycieczki, spotkania towarzyskie, czy nadrobić zaległości w lekturze. A poza tym marzec upłynie Ci w spokojnej, miłej i życzliwej atmosferze, co wpłynie też dobrze na Twój nastrój. A dobry humor, to też i dobry sposób na zdrowie...
*Strzelec – Kłopoty jeszcze całkiem nie minęły, ale już wychodzisz na prostą. Nie musisz się więc tak zamartwiać – dasz radę. Możesz przecież też liczyć na najbliższych i przyjaciół. Odrobina refleksji też nie zaszkodzi, ale przede wszystkim wskazany jest odpoczynek psychiczny.
*Koziorożec – Nie dogonisz czasu. Weź głęboki oddech, wyluzuj. Świat się nie zawali, jeśli odrobinę zweryfikujesz swoje plany. Na pewno będziesz mieć więcej powodów do uśmiechu. Skończ prace zaczęte, a potem systematycznie realizuj to co chcesz, a nie co musisz.
*Wodnik – W najbliższym czasie pomyśl o najbliższych, których kochasz. Zadbaj o ich dobry nastrój, a być może zrewanżują się tym samym. Nie na wszystkie sprawy masz wpływ i z tym musisz się pogodzić. Więcej optymizmu. Poza tym zaplanuj trochę pracy fizycznej i umysłowej – przyniosą Ci sporo satysfakcji i wpłyną na poprawę zdrowia.
*Ryby – Możesz być w tym miesiącu zadowolony z siebie. Zdrowie dopisuje, pracę lubisz, otaczają Cię przyjazne osoby… co Ci więcej potrzeba do szczęścia? Z Ciebie to prawdziwy szczęściarz, w każdym razie tak wygląda wizja na marzec.

Wydania: