Wieści ze Szkoły Podstawowej w Krosnowicach

Autor: 
Anna Hnatów-Biela
Bez nazwy 3H.jpg
P1130007.jpg

* ZIMOWY BAL KARNAWAŁOWY
Od wielu już lat tradycją Szkoły Podstawowej w Krosnowicach jest organizacja zimowych balów karnawałowych. W tym roku, a konkretnie 28 stycznia, Rada Rodziców, przy pomocy Grona Pedagogicznego z naszej szkoły wznowiła to, na co czekało bardzo dużo ludzi lubiących się dobrze pobawić, a przy tym wspomóc szlachetne cele, jakimi jest, np. pomoc szkole. Pieniądze zebrane z balu zasiliły bowiem konto Rady Rodziców, a zostaną przeznaczone na stypendia, nagrody i potrzeby uczniów.
Zabawa rozpoczęła się o godz. 20:00 w hali Podhalanka, gdzie na gości czekały suto zastawione stoły i panowie, którzy raczyli towarzystwo wspaniale dobraną muzyką. Tutaj każdy mógł odnaleźć kawałek do tańca idealny dla siebie. Dzięki pracy pań przygotowujących posiłki można było uzupełnić spalone w tańcu kalorie, a dzięki ofiarności sponsorów- –wygrać dla siebie lub bliskich atrakcyjną nagrodę. Każdy zakupiony bilet brał udział w losowaniu specjalnym, a tu można było wygrać niesamowite nagrody – od wycieczki zagranicznej, poprzez zakupy w sieci sklepów Lewiatan, usługi kosmetyczne i gastronomiczne oraz drobne słodkie upominki.
Nie byłoby oczywiście tych wszystkich wspaniałości, gdyby nie sponsorzy, którzy ofiarowali bony i zaproszenia. Serdecznie zatem dziękujemy: całej Radzie Rodziców, która zajęła się organizacją całości, czyli: dekoracjami, zakupami, nakrywaniem do stołu, gotowaniem, obsługą kelnerską i sprzątaniem po balu, a także pozyskiwaniem sponsorów. Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za pomoc i wsparcie we wszelkich działaniach oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to wspaniałe przedsięwzięcie.
Pani Małgorzacie Adamiak, Właścicielom firmy Doral w Kłodzku, Panu Pawłowi Falewiczowi z firmy Pan Jarzynka z Bystrzycy Kłodzkiej, Kołu Gospodyń Wiejskich z Krosnowic, Panu Zbigniewowi Lewandowskiemu, Pani Joannie Lipowicz, Panu Patrykowi Michalskiemu z Karczmy Rankowo w Krosnowicach, Państwu Annie i Jarosławowi Madejskim prowadzącym sklep Lewiatan w Krosnowicach, Pani Agnieszce Mereszczowskiej-Brodzik z Małej Marsylii w Polanicy Zdroju, Pani Milenie Nowak prowadzącej stylizacje paznokci i rzęs w Gorzanowie, Pani Katarzynie Prochot prowadzącej firmę Mary Kay, Państwu Patrycji i Krzysztofowi Pukom, Firmie Rapmet sp. z.o.o Pani Annie Ryncarz-Puk, Właścicielom Ristorante Felicita w Kłodzku, Pani Karolinie Rosińskiej - z restauracji Zamkowa w Kamieńcu Ząbkowickim, Pani Karolinie Tomali z Dance 4 Fun w Bystrzycy Kłodzkiej, Właścicielom firmy Tomex- przewozy krajowe i zagraniczne, Pani Paulinie Wieczorek z Magii Urody- stylizacja paznokci, Pani Ewelinie Wild Wild Angel Barber Studio w Kłodzku, Właścicielom pizzerii Zibi w Kłodzku Dzięki Państwa ofiarności bal zyskał na atrakcyjności. Serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.
Zabawa była niezwykle udana i wszyscy zakończyli udział w niej we wspaniałym humorze.

* KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY
Panie: Maja Kryjak i Kamila Kachel zorganizowały w Szkole Podstawowej w Krosnowicach Bal Maskowy, który odbył się dnia 9 lutego 2023 r.
Uczniowie bawili się przy muzyce, którą przygotował i puszczał kolega z klasy ósmej – Mateusz Lewandowski. Oprócz zabaw przy muzyce były również konkursy: taniec z krzesłami, taniec z balonem na gazecie oraz konkurs na najciekawszą maskę. Uczestnicy wszystkich konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i cukierkami. Każda klasa przygotowała także poczęstunek w swojej sali, a te pyszności były rozmaite. Na stołach znalazły się przeróżne smakołyki – od ciastek, ciasteczek, owoców, koreczków, po pizzę, zawijańce i inne frykasy.
Wszyscy bawili się znakomicie żegnając w ten sposób pierwszy semestr nauki w roku szkolnym 2022/2023.

Wydania: