Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

* Baran
No i co u Ciebie? Już dobrze, jesteś w tym 2024 roku i nieźle Ci się układa. Spełniasz zamierzenia powzięte na ten rok. Jak Ci się to udaje? Po prostu - realnie oceniłeś swoje cele i na razie konsekwentnie je realizujesz. A więc tak dalej.
*Byk
Trochę Ci się pogmatwało w tym nowym roku. Ale nuż marzec przyniesie Ci zwrot akcji ku dobremu. Wszystko powoli wróci na Twoją ścieżkę wzrostu, bo i energii Ci nie zabraknie. Tak to już jest, że był czas niewiary, albo małej wiary w swoje zdolności. A marzec to Twój miesiąc. Pełen wiary i zaciętości w realizowaniu swoich zamierzeń. Tylko uważaj abyś się nie zagalopował. Popatrz trochę na boki.
* Bliźnięta
Marzec dla Ciebie łaskaw. Wszystko co należy poukładane. I tak trzymaj. Nie chodź jedynie „z głową w chmurach”. Trzymaj się ziemi, ale nie w ukłonie niskim ale wyprostowany. Realizuj konsekwentnie swoje zamierzenia, tylko weź pod uwagę otoczenie wokół. Nie zawsze będzie Ci sprzyjało.
* Rak
Wyrwałeś do przodu jak z procy. To w marcu odrobinę wyhamuj, aby nie zapędzić się w ślepy róg. Ale co Twoje to Twoje. Zgarnąłeś sporo, teraz czas aby uporządkować swoje działania, aby mieć zyski w przyszłości. Proszę - trochę uważniej patrz, co dzieje się na świecie. Niby to Ciebie nie dotyczy do czasu, kiedy Cię nie dotknie.
* Lew
Nieźle zaplątałeś się w niefortunne układy. No i chcesz czy nie chcesz musisz jakoś to odkręcić. Spokojnie, rozważnie postępuj i dobrze Ci się uda rozplątać zaplątane. Pamiętaj - bez pośpiechu i bez „zamiatania pod dywan”.
* Panna
Jakby nie było, kończysz pierwszy kwartał tego toku. Czas na podsumowanie. Czas na korektę niektórych działań. Uważasz, że nie ma potrzeby? To przypatrz się dobrze. Nie jest to duża rzecz - wydawało by się - nieistotna, ale może w przyszłości przynieść sporo kłopotów. Marzec to ostatni miesiąc, kiedy czas posprzątać ostatki ubiegłego roku.
* Waga
Naczytałeś się, naoglądałeś wiele. Zbyt wiele. Aż Ci wszystko zamotało się w głowie. Więc marzec to miesiąc na Twoją rozognioną głowę. Usiądź i na spokojnie poukładaj to po swojemu. I okaże się, że przynajmniej u Ciebie wszystko się poukłada i zaznasz niezłą dawkę spokoju. A tak nawiasem - trochę ostrożnie z nabywaniem wiadomości. Przepuszczaj je przez Twoje „sito” rozwagi. Zachowasz wtedy trzeźwy osąd na sprawy Ciebie i innych wszechogarniające.
* Skorpion
Oj, nie przesadzaj z tą nadmierną skromnością. Masz wiele zalet i dużo dobrego do przekazania. Więc nie milcz. Więc nie przytakuj ale jasno i wyraźnie wyrażaj swoje zdanie. Co z tego, że w cichości ducha masz swoje zdanie, kiedy nikt Cię nie słyszy? Przecież nie musisz od razu krzyczeć, ale wyrazić swoje zdanie zawsze możesz i powinieneś.
* Strzelec
U Ciebie wszystko gra. I tak trzymaj. Wokół zamieszanie, wokół się burzy a Ty, jakby nigdy nic, robisz swoje. I dobrze. Co prawda w marcu czeka Cię niespodziewana potyczka ale wyjdziesz z niej zwycięsko tylko nie trać zimnej krwi. Ot, potraktuj ją jak coś niezbyt przyjemnego i tyle.
* Koziorożec
To i dobrze, że masz plany na wiosnę. Choć jeszcze nie takie „na amen” ale już określone. I w życiu zawodowym i tym rodzinnym. Marzec to czas na ich całkowite skonkretyzowanie. I nie ma się co martwić, że nie wszystkie „wypalą”. Grunt, to mieć podstawy.
* Wodnik
Dla Ciebie to nie koniec grudnia i początek stycznia to przełom. Dla Ciebie przełom to właśnie marzec. Więc „rusz z kopyta” do tego swojego następnego roku. „Z kopyta”? Może nie tak bardzo, ale rusz do zadań na dziś, na jutro ... Czas Wodniku obudzić się z zimowego letargu. Z zimowego „nic nierobienia”. Czas trochę pobaraszkować, czas trochę mocniej popracować. Czas wreszcie ocknąć się z letargu.
* Ryby
Co się z Tobą działo po tym Sylwestrze? No i później też? Na krawędzi? A teraz? W marcu przyszedł czas na analizę, refleksję. No i wszystko wróci do normy jak spokojnie i z rozwagą wrócisz do stanu dla Ciebie naturalnego. Nie złość się na innych i na siebie. Tak też w życiu bywa, że nieprzyjemności chodzą stadami. Ale i one mijają.

Wydania: