Międzynarodowy Dzień Strażaka

01strazn.jpg

4 maja, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka – wyjątkowe święto wszystkich tych, którzy każdego dnia stoją na straży naszego bezpieczeństwa. To czas, by z wdzięcznością spojrzeć na ludzi gotowych nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy, często z narażeniem własnego życia.
Strażacy – zarówno zawodowi, jak i ochotnicy – są symbolem odwagi, poświęcenia i solidarności. To dzięki Wam mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpiecznie, a w chwilach zagrożenia wiedzą, że nie są sami.
Dziękujemy strażakom za ich codzienną służbę, gotowość do działania i ogromne serce. Wasza praca to nie tylko obowiązek, ale prawdziwa misja. Jesteśmy z Was dumni i wdzięczni za każdą akcję, w której ratujecie życie i mienie naszych mieszkańców – mówi Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk – starosta kłodzki.
Z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim bezpiecznych powrotów z każdej akcji, zdrowia, siły oraz satysfakcji z pełnionej służby. Dziękujemy, że jesteście!
Inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku