Po raz 10 gościliśmy Festiwal Aktorstwa Filmowego w Bystrzycy Kłodzkiej!

01.jpg
03.jpg
02.jpg
04.jpg
05.jpg
07.jpg
06.jpg

Za nami 15. edycja Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa! Po raz 10 gościliśmy ten Festiwal w Bystrzycy Kłodzkiej!
To były dwa wyjątkowe dni pełne emocji, inspirujących spotkań i niezapomnianych artystycznych wrażeń. Tegoroczny festiwal po raz kolejny udowodnił, że Bystrzyca Kłodzka jest miejscem wyjątkowym na kulturalnej mapie Dolnego Śląska.
W ramach festiwalu mieliśmy ogromną przyjemność gościć naszego przyjaciela – wybitnego aktora Roberta Gonerę, który podczas spotkań z publicznością podzielił się wspomnieniami, anegdotami i niezwykle osobistymi refleksjami. Zwieńczeniem tego wyjątkowego czasu był recital „Moje filmowe kadry” – pełna wzruszeń podróż przez muzykę, film i emocje, wzbogacona znakomitym akompaniamentem Marka Markowskiego.
Drugi dzień festiwalu upłynął również pod znakiem inspirujących rozmów o kinie i sztuce. W Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z dyrektorem Festiwalu Stanisławem Dzierniejko, który zaprezentował swoją książkę „Anegdoty filmowe i różne inne”. Nie zabrakło humoru, kulis świata filmu i opowieści, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Prawdziwym zwieńczeniem jubileuszowej edycji był finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej. Artystka zachwyciła publiczność swoją energią, sceniczną charyzmą i niezwykłą klasą artystyczną, tworząc finał pełen emocji i pięknych wzruszeń.
Dziękujemy wszystkim artystom, organizatorom, partnerom oraz mieszkańcom i gościom za wspólnie spędzony czas, fantastyczną atmosferę i obecność podczas tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa.
Fot. Kadrem Pisane - Fotografia Aleksander Jovicić https://kadrempisane.pl/