"Herody" czyli walka dobra ze złem

Autor: 
Mirosław Awiżeń
nota1.jpg

Zespół Placówek Socjoterapeutycznych w Kłodzku we współpracy z Fundacją „Razem Możemy Więcej” przy Domu Dziecka w Kłodzku 16.12. ub.r. podsumował projekt „Młodzież przeciwko przemocy”. Była wystawa prac, przedstawienie pt. „Herody”, a także degustacja potraw przygotowanych podczas realizacji tego projektu. Gości, i to bardzo szacownych, zebrała się cała moc. Łącznie z Burmistrzem miasta Kłodzka i Starostą Kłodzkim, którzy uścisnęli sobie dłonie pod tą socjoterapeutyczną choinką. Oby ta współpraca trwała w najlepsze tak dla Powiatu Kłodzkiego jak i stolicy Powiatu - Kłodzka, do czego gorąco zachęcała p. Dorota Krężlewicz-Skrobot – dyrektor ZSP. Wszyscy obecni ten Jej apel poparli gorącymi brawami...
... atmosfera tego spotkania była niezwykła - a jak już wystąpiły „Herody” czyli uczniowie Zespołu Placówek Terapeutycznych, wręcz bajeczna.
A potem były potrawy - wystarczyło dla wszystkich - do każdego smaku ...
Czas degustacji, to był również czas na zapoznanie się z wystawą, z ozdobami wykonanymi własnoręcznie przez wychowanków ZPS. Dużo serca i dużo umiejętności włożono w te prace.

Wydania: