Horoskop na marzec 2021 r.

Autor: 
wróżka

*Baran
Może wreszcie docenisz starania swoich bliskich. To dzięki nim możesz się dziś uśmiechać. Spokój, który im zawdzięczasz, pozwoli Ci na głębsze przemyślenie swojej sytuacji i poczynienie dalszych kroków, by niczego nie zepsuć.
*Byk
Więcej optymizmu i wiary – to klucz do zwycięstwa. To na pewno wreszcie Cię usatysfakcjonuje. Oczekiwane tak długo... Opłacało się czekać. Ale poza tym pamiętaj, że świat się na tym nie kończy, są też inne ważne sprawy i teraz będziesz mógł o nich spokojniej pomyśleć.
*Bliźnięta
Randka, na którą tak czekasz, może nie dojść do skutku. Ale może to i lepiej... bo już niedługo czeka Cię miła niespodzianka a wraz z nią nowe znajomości i... znów zabije mocniej serduszko. Więc unikniesz w ten sposób niepotrzebnych komplikacji.
*Rak
Znowu chcesz się wycofać. Nie potrafisz doprowadzić tej sprawy do końca. Wciąż powtarzasz ten sam błąd. Więcej odwagi, wiary w siebie i zdecydowania. Na pewno Ci się uda. Jak pokonasz swój strach, to okaże się, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”.
*Lew
Ostatnio przestały Cię interesować wszystkie bieżące sprawy. Unikasz też aktualnych wiadomości. Nie chcesz już słyszeć o tych wirusach, chorobach, nieszczęściach, szczepieniach, maseczkach, lockdownach... Na szczęście wszystko to minie, a Twój nastrój się kiedyś poprawi...
*Panna
Czekasz niecierpliwie na wiosnę, bo wraz z nią... No właśnie, nie musisz specjalnie czekać na nią, by zacząć realizować swe plany. Wiosną możesz je spokojnie i szczęśliwie zakończyć. Marzec będzie właśnie sprzyjający pod każdym względem, by zacząć wszelkie przedsięwzięcia.
*Waga
Uśmiechnij się i nie zamartwiaj. Jeszcze masz trochę czasu i zdążysz się przygotować. Trochę większą zastosuj dyscyplinę wobec siebie, a nawet nie zauważysz, że wykonujesz nieco większą pracę. A potem, zobaczysz jak dobrze wszystko pójdzie.
*Skorpion
Dbaj o przeszłość, bo ona ma wpływ na przyszłość, ale jest ważna też dla teraźniejszości. Każdy wczorajszy dzień kształtuje nowy, każdy krok wyznacza kolejny kierunek. I choć wydaje Ci się, że nic się nie dzieje, że wciąż jest tak samo... to jednak wczoraj już było, dziś jest, a jutro dopiero będzie.
*Strzelec
Nastroje, niepokoje... za bardzo się wszystkim martwisz. Spróbuj się wyspokoić. Może jakaś medytacja pomoże... Nie masz wpływu na wszystko, musisz to zrozumieć. Nawet bez Twojego udziału sprawy potoczą się do przodu, więc nie przejmuj się.
*Koziorożec
Co też czeka Cię w marcu? Raczej chyba będzie spokojny, tak jak tego chcesz. Ale może zbliżająca się wiosna pobudzi Cię do nowego działania. Fakt, że odczuwasz ostatnio dość intensywnie brak energii, chęci i zapału, ale może to przejdzie, może odzyskasz jakąś przynajmniej część dawnej mocy...
*Wodnik
Pamiętaj, że jeszcze jest zima i trzeba się wzmocnić. Wyciągnij więc zapasy z piwniczki czy spiżarki, bo jeszcze nie wykorzystałeś przecież wszystkich słoiczków. Trochę oszczędzałeś, ale teraz możesz śmiało zabrać się za nie, bo już wkrótce będzie można zrobić nowe.
*Ryby
Marcowe słoneczko, to coś co bardzo lubisz. A więc na pewno spacery będą w tym miesiącu Twoim ulubionym zajęciem. Same korzyści: i witamina D i lepsza kondycja, i lepsza figura i lepszy humor. Oj Rybo, Ty to wiesz co jest najlepsze dla zdrowia.

Wydania: