Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Postaraj się zauważyć kogoś, kto zrobił dla Ciebie wiele dobrego! Nie musisz od razu padać na kolana, choć oczywiście i to nie jest wykluczone. Wdzięczność za codzienne ciepłe gesty nie kosztuje dużo...
Byk - Sądzisz, że już wszyscy o Tobie zapomnieli – a tak naprawdę sam ostatnio bardzo kogoś zaniedbałeś! I co Ty na to? Postaraj się o ocieplenie wzajemnych stosunków, a skorzystacie na tym oboje.
Bliźnięta - Jeśli znów znajdziesz się w „kropce” z pewnością wybierzesz najlepsze – podyktowane rozsądkiem – rozwiązanie. Ponadto już widać efekty Twoich działań. I nie umniejszaj ich poprzez swoją skromność. Nie zawsze ona popłaca.
Rak - Na razie nie palisz się do tego, by podejmować nowe zobowiązania. Chcesz poczekać na lepsze chwile. I słusznie! Skoro odczuwasz brak sił – nie ma sensu rzucać się z motyką na słońce.
Lew - Tym razem nie spuszczaj z tonu, unikaj jednak spotkań towarzyskich suto zakrapianych alkoholem. Możesz sobie zaszkodzić i to nie tylko pod względem zdrowotnym. A tego z pewnością byś nie chciał!
Panna - No i widzisz?! Ale heca! Udało Ci się! Zdecydowanie jestem pod Twoim wrażeniem. Swój sukces zawdzięczasz wewnętrznej równowadze i ciepłu, którym emanujesz nawet wtedy, gdy udajesz twardziela!
Waga - Jeśli nowymi obowiązkami obarczysz nie tylko siebie - licz się z tym, że najbliżsi niekoniecznie przyjmą to z entuzjazmem. Spróbuj jednak, poprzez własne zaangażowanie przekonać ich, że warto w słuszną sprawę włożyć trochę wysiłku i czasu.
Skorpion - Czyżby jakieś zmiany w miejscu pracy? Może nowy zakres obowiązków, a może... awansik? W każdym razie bądź czujny. Nie przegap godziny „zero”. A jeszcze zanim to nastąpi – zregeneruj nadwątlone siły.
Strzelec - Niekiedy pomysły bliskich bywają - delikatnie mówiąc – nietrafione. Ten Tobie także jakoś nie przypadł do gustu... Cóż, możliwość sensownego manewru jest - praktycznie rzecz biorąc – niezbyt wielka.
Koziorożec - Twoje dotychczasowe próby ustalenia reguł gry spełzły na niczym, ponieważ jesteś ... hm... bardzo zasadniczy i nie popuścisz ani na milimetr. Jedyne, rozsądne rozwiązanie w tej sytuacji – to spokojna dyskusja, która pomoże wyjaśnić sporne kwestie.
Wodnik - Weź sprawy w swoje ręce – nikt tego za Ciebie przecież nie zrobi! Być może zadecydujesz nawet o kierunku, w jakim potoczy się Twoje dalsze życie!! Nie próbuj tylko powątpiewać w swoje osobiste siły!
Ryby - ”Pomiędzy młotem a kowadłem” to chyba dobre określenie sytuacji, w którą zdarza Ci się ostatnio regularnie popadać. Teraz bądź już tylko taktowny – a uratujesz swoją głowę i odzyskasz dobry nastrój.

Wydania: