Biblioteka Publiczna w Szczytnej - co będzie?

Autor: 
Anna Nowak

Będzie przede wszystkim kontynuacja sprawdzonych form. Dzieci będą miały zajęcia plastyczne, teatralne; będzie też głośne czytanie książek. Dla młodzieży przygotowujemy projekt związany z historią Szczytnej i jej mieszkańców. Dla dorosłych (w tym też seniorów) będą warsztaty, kursy komputerowe, spotkania klubowe i wiele innych.
Planujemy stworzenie Klubów: Filmowego i Podróżniczego. Dzięki Proboszczowi ks. Piotrowi Lipskiemu spotkania będą odbywać się w sali Domu Parafialnego. Już rozpoczęły się spacery z kijkami, na które serdecznie zapraszamy. Zajęcia są odpłatne, ale prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną trenerkę.
Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkań, warsztatów, zajęć będą dobrze przyjęte. Zapraszamy też mieszkańców Szczytnej do współpracy przy organizacji tych imprez. Każdą sugestię, podpowiedź weźmiemy pod uwagę; każdą aktywność z radością przyjmiemy.
Pragniemy, aby Biblioteka stała się miejscem spotkań i realizacji pasji.
Zapraszamy też do korzystania z naszych zbiorów. Księgozbiór jest systematycznie wzbogacany i bardzo urozmaicony. Każdy znajdzie w nim coś ciekawego dla siebie. Dla osób, które mają kłopoty ze wzrokiem polecamy kolekcję „książek mówionych”. Zapraszamy serdecznie

Wydania: