Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Masz wrażenie, że dobrze byłoby coś zmienić? Uważaj, bo efekty pochopnego działania mogą być niekorzystne. Jeśli jednak musisz - próbuj. Zostaw sobie tylko jak największy margines bezpieczeństwa. Sam widzisz, że już teraz dużo się dzieje, no i przecież nie bez powodu. Ważne, aby woda sodowa nie uderzyła do głowy. Bo gdy całość nie sposób logicznie wytłumaczyć – dorabiasz własną, często daleką od prawdy wersję...
Byk - Lekcja pokory to coś, co potrafisz nie tylko przyjąć, lecz i wykorzystać z pożytkiem dla siebie. Z natury jesteś refleksyjny. Zauważasz nie tylko subtelne odcienie rzeczywistości, w której żyjesz, lecz także własne nastroje - ich wahania. W porę wychwytujesz najlżejsze drgnięcia strun grających w duszy. Ta cecha z pewnością nie jest dana wszystkim, a Ty wiesz to najlepiej.
Bliźnięta - Nadciągająca wielkimi krokami zima zmobilizuje Cię do tego, by więcej uwagi poświęcić kwestii zdrowia i kondycji. Wreszcie weźmiesz się za siebie i to z dobrym skutkiem. Drobne zmiany w obrębie dotychczasowych nawyków przyniosą nadspodziewane efekty. A smak cząstkowego sukcesu zmotywuje Cię do tego, by dzielnie wytrwać w dobrych postanowieniach.
Rak - Męczące wahania nastroju to wynik kapryśnej aury. Uzbrój się zatem w cierpliwość – bądź bardziej wyrozumiały dla siebie i... bliźnich. Nim się obejrzysz - minie chwiejny nastrój. Tym bardziej, że meta jest już tak blisko. Jeśli dobrze wytężysz wzrok, to ją zobaczysz. No i nie zapominaj, iż drzemią w Tobie jeszcze ogromne pokłady sił, a inicjatywy również Ci nie zabraknie!
Lew - No i widzisz – nie taki diabeł straszny, jak go malują. Teraz wydaje się to takie proste. Ty jednak od dawna przeczuwałeś, że sprawy przyjmą dobry obrót. Szczera rozmowa z bliską osobą pozwoliła odkryć nowe aspekty problemu, który nurtował Cię od dawna. Może teraz łatwiej będzie go rozwiązać?
Panna - Odczuwasz przemożną wręcz potrzebę działania. Marazm, bezruch, jednostajność – to absolutnie nie dla Ciebie. W najbliższym czasie szczególnie odczujesz potrzebę, by dać upust swojej kreatywności. Cecha ta – rzecz jasna - w wielu sytuacjach jest szczególnie pożądana. Miej się jednak na baczności, bo łatwo przedobrzyć – a wówczas stracić możesz całą frajdę.
Waga - Zaczekaj z ujawnianiem swoich pomysłów, aż będziesz pewien, że trafiłeś na właściwy grunt. Solidnie przemyśl i ustaw te kwestie, które wciąż jeszcze podlegają dyskusji. Dopracuj zasadnicze elementy „konstrukcji”. Pośpiech „na wyrost” przynieść może wiele rozczarowań. Unikniesz tego w prosty sposób: mając uszy i oczy – a przede wszystkim umysł – otwarty
Skorpion - Kolejne dni przejść powinny spokojnie i bez większych niespodzianek. Jak zawsze zatem, ze skrupulatnością sobie właściwą zajmiesz się tymi bardziej i mniej ważnymi sprawami dnia codziennego. Nie powinno Ci jednak przy tym zabraknąć czasu na rozrywkę i spotkania z przyjaciółmi. Podelektuj się zatem tym przejściowym stanem, albowiem od połowy miesiąca znów ruszysz z kopyta!
Strzelec - Najbliższe dni będą spokojne i dosyć do siebie podobne. Nie przejmuj się jednak. Po wielkich wydarzeniach należy Ci się nieco spokoju i odpoczynku – i to nie tyle w sensie fizycznym, co emocjonalnym... Znów odzyskasz radość z wykonywania zwykłych codziennych czynności, a to pozwoli Ci zdobyć się na dystans wobec spraw, na które wpływu nie mamy. Przemęczenie minie bez śladu!
Koziorożec - Nie podejrzewałeś u siebie zdolności w tym kierunku? A widzisz, życie wciąż jeszcze potrafi Cię zaskoczyć! A więc nie jest źle. Rozwijaj się i „zdobywaj nowe szczyty” dokąd tylko jest ochota i energia. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz uzyskać optymalny wynik musisz się skupić. Nic nie może rozpraszać Twojej uwagi – taka jest konstrukcja Twojej psychiki. A więc grzecznie, lecz stanowczo odseparuj się na jakiś czas od spraw nieistotnych.
Wodnik - I znów na...zakręcie... Masz już jednak niezłą wprawę w omijaniu wszelakich przeciwności na swojej drodze. Najważniejsze, że wiesz do czego dążysz i jakie środki prowadzą do celu. Tym razem nie będę się o Ciebie martwić! Poradzisz sobie doskonale. Działasz wyjątkowo konsekwentnie i stanowczo. A to należy docenić.
Ryby - Cierpliwość jednak nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Właściwie to nic nowego. Trudno jednak czekać, gdy tyle pomysłów naraz ciśnie się do głowy. Spokojnie, bądź pewien, że zrealizujesz te najbardziej trafione – działając oczywiście z głową i metodycznie. Pośpiech nie zawsze jest wskazany. Wiesz o tym na podstawie niejednego już doświadczenia. I to nie tylko własnego, przecież...

Wydania: