Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

Baran
Czas postu postaraj się wykorzystać nie tylko na porządki, ale też na naprawę stanu swego ciała i umysłu. Osiągniesz wyciszenie, złagodnienie, nabierzesz dystansu do wielu pozornych problemów. Nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy, jak dobrze się potem poczujesz.
Byk
Byki czekają tylko na okazję, by gdzieś się zaszyć i pospać – jeszcze przecież zima. Ale już niedługo przyjdzie wiosna ... i trzeba będzie tryskać energią. Nabieraj więc jej jak najwięcej – masz czas co najmniej do 21 marca. Potem już na podsypianie nie będzie czasu.
Bliźnięta
Kiedyś trzeba podjąć decyzję. Może to ten właśnie czas nadszedł? Zastanów się, jak nie masz wątpliwości, to po co się zastanawiać. Zestarzejesz się, jak będziesz wiecznie dzielić włos na czworo. „Raz kozie śmierć”...
Rak
Będzie dobrze, nie martw się. Już wkrótce znajdziesz zgubę i znów będziesz zadowolony i szczęśliwy. Tymczasem rozglądnij się wokół siebie, może ktoś potrzebuje Twojej pomocy, a może tylko uśmiechu, dobrego słowa...
Lew
Bywają lepsze i gorsze dni, takie jest życie. Nie jesteś wyjątkiem. A może jednak jesteś, bo nie każdy jest tak silny – jak Ty Lwie. Potrafisz ze wszystkim sobie poradzić i nikt nie wie nawet, że mogłoby być inaczej.
Panna
Lubisz poskakać? Nie próbowałaś?
A szkoda, zamiast umartwiać się głodówkami, weź się za przyjemny ruch – taniec, skakanka, a najlepiej wybierz się na kurs tańca brzucha. Linia gwarantowana, każda rywalka Ci pozazdrości.
Waga
Nie lubisz przegrywać. Nikt raczej tego nie lubi. Spróbuj zignorować przegraną, skup się na innym zadaniu. Spróbuj go rozwiązać. Albo naucz się na pamięć trudnego tekstu – jak najdłuższego (nawet 3 strony). I przegrana pójdzie w niepamięć.
Skorpion
Czy byłeś Skorpionie w ostatnim czasie na zakupach? Nie? Najwyższy czas zaopatrzyć się w nowe buty wiosenne, może coś jeszcze z okrycia. Takie wyprawy to duża przyjemność. A poza tym zabłyśniesz na spotkaniu z przyjaciółmi.
Strzelec
Zbyt gwałtownie reagowałeś ostatnio na różne sytuacje. Wiele Cię to kosztowało, ale też czy przypadkiem nie zraniłeś po drodze innych. Nie jesteś Strzelcu nieomylny. Odrobina samokrytyki, odrobina pokory by Ci się na pewno przydała.
Koziorożec
No cóż, jak zwykle kłopot ma Koziorożec. Czy kontynuować dalej to samo, czy zmienić wszystko radykalnie. Niestety nie zależy to wyłącznie od Ciebie i może marzec nie będzie miesiącem decyzji. A może Ci się poszczęści i wygrasz w totolotka, a wtedy samo się ułoży jak należy.
Wodnik
Trochę spokoju czeka Cię w tym miesiącu. A i zdrowie Ci dopisze. I tak trzymaj do świąt, a potem dalej. Jesteś osobą zdecydowaną, raczej pogodną, masz poczucie własnej wartości, nie martwisz się drobiazgami – i za to Cię lubią, a więc się nie zmieniaj.
Ryby
Trzeba być odpornym na stresy. Doskonale o tym wiesz, ale nie zawsze udaje się tego uniknąć. Marzec jednak powinien być dla Ryb miesiącem dobrym i pod względem zawodowym, rodzinnym i zdrowotnym. Korzystaj więc z takiej świetnej perspektywy.

Wydania: