Bystrzyca Kłodzka zwycięzcą plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska"

Autor: 
Tomasz Nowicki
WP_20150918_14_47_11_Pro.jpg

18 IX 2015 w Sali Balowej Zamku Książ, zostały wręczone nagrody w plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2015”. Bystrzyca Kłodzka, która startowała w kategorii „Miasto”, zdeklasowała swoich lokalnych rywali, zajmując pierwsze miejsce. Turystyczne walory Bystrzycy doceniło zdecydowanie najwięcej osób, które w głosowaniu internetowym, a także poprzez sms oddały na nasze miasto ponad 15 tys. głosów. Na podium znalazły się również Stronie Śląskie i Radków.
Przedstawiciele gminy odebrali z rąk marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego i redaktora naczelnego „Gazety Wrocławskiej” Arkadiusza Franasa czek na kwotę 12 tys. zł do wykorzystania na kampanię promocyjną. Bon finansowy to idealne dopełnienie największej naszym zdaniem nagrody, którą stanowi ogromny prestiż dla Bystrzycy, dający jeszcze większą rozpoznawalność na turystycznej mapie Polski.
Cieszy także fakt, że wśród zwycięzców w innych kategoriach znalazło się wielu gestorów branży usługowej i animatorów kultury z terenu Ziemi Kłodzkiej.
Jubileuszowy plebiscyt organizowany był już po raz piąty przez redakcję „Gazety Wrocławskiej” i portal naszemiasto.pl, pod honorowym patronatem marszałka Województwa Dolnośląskiego- Cezarego Przybylskiego.
Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy, licząc na wsparcie w przyszłorocznej edycji głosowania.

Wydania: