Horoskop na październik

Autor: 
wróżka

* Baran
To już miły Baranie jesień, październik. Jeszcze odrobinę słońca, jeszcze odrobinę entuzjazmu letniego. A jako, że nie za bardzo miałeś czas w lecie, to wykorzystaj te chwile „letnie” jak w lato.
* Byk
No i już po... Czas na kołowrót i to uciążliwy. Bo co uciecze, to się odwlecze. No i odwlokło się do października i podwójna robota. Nic to, dasz radę.
* Bliźnięta
Cały ten rok „idzie jak po sznurku”. Tak też będzie w październiku. Wszystko gra, tylko trzeba uważać na przecieki. Takie różne, z kanalizacji też.
* Rak
Gotowy na szarugę jesienną. Jeszcze tylko ostatnie szlify i można „zakopać się w fotelu” z dobrą książką i – mam nadzieję – przed dobrym programem tv.
* Lew
Niestety, Lwie, musisz pognać ostro do roboty, by na koniec roku „wyjść na swoje”. Łatwo nie będzie, ale powinno się udać.
* Panna
Najwyższy czas na wypoczynek. Nie można tak zachłannie pracować. I nie odkładaj wypoczynku na grudzień! On należy Ci się teraz.
* Waga
Koniecznie trzeba uporządkować ten letni czas. Zapomnieć, zachować albo też pociągnąć temat wydawało by się zbyt błahy – jednak do rozwiązania. Czy tak czy siak. Rozwiązać problem musisz.
* Skorpion
A u Ciebie wszystko gra. Poukładane, bez zgrzytów. Oby tak dalej i październik wróży, że będzie dobrze.
* Strzelec
Będzie miło. Choć to październik.
A jak to? Ano tak, gwiazdy Tobie zaświecą przedarłwszy się przez warstwę chmur. Warto było czekać.
* Koziorożec
Nic to, że październik. To też piękna pora na krótkie wycieczki, choć pracy bez liku się na Ciebie zwala. Tym bardziej trzeba gdzieś wyskoczyć. Choćby do kawiarni w uzdrowisku. Ot, tak sobie.
* Wodnik
Do jesieni już w pełni przygotowany. Zima mu też nie straszna ale przecież warto w końcu wziąć się za nakreślanie nowych, dalekosiężnych planów. Październik tego roku sprzyja dobremu początkowi.
* Ryby
W październiku ni stąd ni z owąd odezwą się echa miesięcy gorących. Jakaś melancholia, jakiś tajemniczy uśmiech, jakaś zaduma...

Wydania: