Nowy system sprzedaży

Autor: 
inf. Daniel Jakubowski
twierdza.jpg

W kwietniu zmieni się wygląd biletów do Twierdzy Kłodzko. Będzie je zdobić sześć różnych wizerunków żołnierzy służących niegdyś w tym samym czasie w Twierdzy Kłodzko (artylerzysta, grenadier – dwa rodzaje, jager, miner, piechur, oficer, żołnierz kompanii inwalidów). Bilety drukowane będą na wysokiej jakości papierze, mogą same w sobie być dobrą pamiątką z Twierdzy Kłodzko (warto zebrać całą kolekcję).
Zmiana wiąże się z jeszcze jedną kwestią. Mianowicie wdrażany jest całkiem nowy system rezerwacji i sprzedaży. Już w maju poprzez stronę internetową www.twierdza.klodzko.pl będzie można rezerwować wejścia i dokonywać zakupów on-line.
A skoro przy Twierdzy Kłodzko już jesteśmy, warto wspomnieć, że stała się ona – dosłownie – bardziej widoczna. Przeprowadzono wycinkę roślinności inwazyjnej. Fortyfikacja od dawna nie była tak odsłonięta i zabezpieczona. Bo trzeba pamiętać, że pozbycie się roślinności inwazyjnej służy przede wszystkim zabezpieczeniu stoków, wałów i murów przed zniszczeniem. Historycznie Twierdza była całkowicie odsłonięta.

Wydania: