Horoskop na listopad

Autor: 
wróżka

*Baran – Listopad będziesz mieć raczej spokojny. Może nie za bardzo radosny, ale też i nie ma powodu do smutków. Trzymaj się więc dzielnie, staraj się nie zaburzyć rytmu dnia i rób wszystko co dotychczas robiłeś.
*Byk – Staraj się codziennie choćby o malutką satysfakcję, zadowolenie, a na pewno pozwoli Ci to utrzymać dobrą formę psychiczną. Pomagaj innym, którzy tego oczekują w miarę swych możliwości, nic na siłę.
*Bliźnięta – Masz dobrych przyjaciół. Doceń ich starania, ich zaangażowanie. Oni nie wtrącają się w Twe sprawy, lecz chcą być przydatni. Wykorzystaj to – na pewno będą usatysfakcjonowani, a Tobie uda się uzyskać trochę więcej czasu dla siebie.
*Rak – Listopad czy październik – niewiele się u Ciebie różni. Za jesienną aurą nie przepadasz. Ale, jak co roku, spróbuj ten czas wykorzystać w miarę spokojnie i pożytecznie. A najlepiej zorganizuj sobie... „małe lenistwo” i odpoczynek.
*Lew – Włożyłeś przysłowiowy kij w mrowisko... I co teraz zrobisz? Oj, namieszało się, i nie widać rozwiązania. Ale co ma wyjść na dobre, to wyjdzie, a co się nie uda, to i tak na to wpływu nie masz. Czekaj więc na dalszy ciąg wydarzeń dość spokojnie.
*Panna – Wierzysz, że wszystko będzie dobrze. To dobrze, bo jak wiesz „wiara cuda czyni”... Ale Twoja wiara opiera się na dość racjonalnych przesłankach, dlatego będzie dobrze. Przygotuj się więc odpowiednio, by potem można było się tylko cieszyć.
*Waga – Jeśli miałaś Wago jakieś plany na listopad, to raczej potrzebujesz teraz więcej elastyczności w ich realizacji. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Możesz planować swą przyszłość, ale może na postaraj się je zminimalizować, tak żeby były realne.
*Skorpion – Dbasz o zdrowie, kondycję, ale nie bardzo Cię wszystko cieszy. Nie możesz pozbyć się uczucia niepokoju... Twój niepokój ma na pewno uzasadnienie, ale nic na to nie poradzisz, nie od Ciebie zależy „uratowanie świata”. Wyluzuj więc i więcej się uśmiechaj.
*Strzelec – Trochę było spokoju, a teraz znów Cię ogarnia niepokój. Czy podołasz? Czy się uda? Na szczęście jesteś Strzelcu z gruntu optymistą, masz też oparcie w swych najbliższych, na których zawsze możesz liczyć. A więc przyszłość rysuje się nieźle...
*Koziorożec – Mimo wszystko, zrealizowałeś część swych planów na ten rok... Możesz być zadowolony, nie bądź zbyt zachłanny. Trzeba trochę odpocząć, zająć się zupełnie czymś innym, może nawet abstrakcyjnym, żeby potem wiedzieć, że chce się realizować dalsze swe plany.
*Wodnik – Bądź bardziej uważny. Choć emanujesz spokojem – jesteś jakby roztargniony i mało skoncentrowany. A poza tym zadbaj o swoje zdrowie. Nałogi – choć są może miłe – nie sprzyjają poprawie Twej kondycji...i nie ma co zwalać winy na wiek...
*Ryby – Byłeś zawsze zaradny i teraz też uda Ci się coś wymyślić, żeby wyjść z niezręcznej sytuacji. Listopadowe wieczory zaś wykorzystaj na dalszy swój rozwój – masz teraz czas na przeczytanie zaległych książek, doszlifowanie języka obcego, wysłuchania ulubionej muzyki itp.

Wydania: