Horoskop na kwiecień

Autor: 
wróżka

*Baran
Jak zwykle masz trochę szczęścia w tych niespokojnych czasach. Dookoła niepewność a u Ciebie nawet mały luz. Jak Ci się to udaje? Normalnie, taki po prostu jesteś. Potrafisz „iść po swojemu”. I tak trzymaj i w tym miesiącu.
*Byk
Dostało Ci się trochę kłopotów. Niby drobne, niby mniej ważne, ale jakże dokuczliwe. Więc – staraj się je przeczekać, bo interweniować nadmierną siłą po prostu nie ma sensu. A poza tym Twoje interesy są w niezłym stanie.
*Bliźnięta
Dzień jak co dzień. Tak by się wydawało ale co rusz coś/ktoś zaburza Ci porządek rzeczy. Dobrze, że masz sporo cierpliwości ale i ona może kiedyś się skończyć, więc raczej uporządkuj swoje dni w tym miejscu tak, by po prostu unikać potencjalnie niepokoju.
*Rak
Trzymaj się! Twoje zdrowie nie jest najlepsze ale masz trochę szczęścia, że omija Cię najgorsze. Jednakże miej baczenie na otoczenie. Nie ma sensu nadmierna ilość kontaktów. Ogranicz taką możliwość do niezbędnego minimum.
*Lew
Same Ci się wyregulują Twoje kłopoty o ile ich przyczyny są zwyczajne. A takie właśnie są, więc staraj się „nie przeginać”.
Rozumiem, że i u Ciebie „nerwy są na postronkach” ale u innych także. Taki to czas, że byle co urasta do rangi problemu. Czasami wystarczy po prostu się uśmiechnąć.
*Panna
Może to i dziwna przepowiednia ale warto się przebrać. Nie jak na co dzień, nawet nie”od święta”, tylko całkiem inaczej. Żeby się odrealnić od realności zbyt Ciebie przytłaczającej. Może zobaczysz „dziw”?
*Waga
Słuchasz, słyszysz ale nie za bardzo chce Ci się dostosować do informacji zalewających Cię zewsząd. To nie Twoje! Ale cóż? Musisz żyć w tym harmiderze i pocieszać się tym, że gorzej być może kiedy człowiek jest zamknięty czy to w izolacji czy na kwarantannie. Unikaj takiego rozwiązanie, już lepiej jest jak jest.
*Skorpion
Zrób sobie święta, ot tak, bez żadnego powodu, ot tak, w zwyczajnym dniu. Pozwoli Ci to na długi czas być „POZA” tymi wszystkimi zawirowaniami dnia codziennego. Skórka warta za wyprawkę, bo to przecież chodzi o nastrój. Dobry nastrój, którego zewsząd brak.
*Strzelec
Uważaj na „swój dzbanek”. Bo dopóty dzban wodę nosi dopóki się ucho nie urwie. Nieco nadwyrężyłeś swoje zdrowie a to niekiedy mały kroczek do choroby. Wyluzuj, daj sobie na uspokojenie. Koniecznie!
*Koziorożec
Natłok jakiś dziwnych i niedziwnych informacji już dostatecznie Cię przytłoczył i zniechęcił. Zatem – spacer, las, ptaki śpiewające. I po takiej rekonwalescencji będziesz „jak nowy”. Z gamą nowych sił gotowy do poradzenia sobie tak z bieżącą jak i zaległą pracą
*Wodnik
Twój rozsądek ciągle styka się z kanonadą sprzecznych informacji. Chyba po prostu trzeba zostawić to wszystko własnemu losowi i pójść na spacer. A potem znów i znów. No cóż – tak też trzeba. Po prostu nie tyle „odpuszczać sobie” ale i z uśmiechem podchodzić do tego zwariowanego świata gdzie tylko straszą ....
*Ryby
Cała ta „heca” z koronawirusem to dla Ciebie nic wielkiego. Uważasz, że jak tak nie można to można tak... I zawsze znajdzie się jakieś wyjście. Ale uważaj. Nie bądź przemądrzały. Nie wszystkie rozumy pozjadałeś a jak i tak, to nie wszystkie przetrawiłeś. Można „na luzie” ale z zabezpieczeniem tyłu i boków.
Dlatego „siej legendy” ale w nie nie wierz.

Wydania: