Horoskop na listopad

Autor: 
wróżka

*Baran – Chyba przychodzi czas na dobry relaks. Długie wieczory będą temu sprzyjały. A więc dobra herbatka na przykład z imbirem i miodem, ciekawa lektura, nastrojowa muzyka albo chwila zadumy i… wspomnień…
*Byk – Byłeś ostatnio dość odrealniony, jakby w innym świecie. Ale czas powrócić na ziemię, zadbać o bieżące sprawy, rodzinę i też o siebie. Tylko się nie przejmuj terminami, one zawsze jakieś są…
*Bliźnięta – Nie planuj teraz pożyczek, to nie ten czas. Wprawdzie sypią się jak z rękawa różne propozycje, z których można byłoby skorzystać, a też i dużo planów inwestycyjnych masz, ale zrezygnuj na razie z kredytów, może dasz radę bez nich.
*Rak – Czy przypadkiem nie obiecywałeś Raku odwiedzić swych przyjaciół dawno niewidzianych? Najwyższy czas zrealizować obiecanki, albo zaprosić ich do siebie. Na pewno będzie to miłe spotkanie.
*Lew – Byłeś niedawno tak szczęśliwy i bogaty… a teraz wszystko legło w gruzy. Tak Ci się tylko wydaje, to tylko chwilowy kryzys. Niedługo znów odwróci się karta i wszystko pójdzie zgodnie z Twoją wolą.
*Panna – Wakacje… wakacje. Już dawno minęły, a Ty wciąż o nich myślisz. To dobrze, że masz tak miłe wspomnienia. Zapewnią Ci dobry nastrój przez cały listopad. Ale potem postaraj się trochę zająć się sprawami bieżącymi.
*Waga – Chyba podoba Ci się ta odmiana w ostatnim okresie. Jesteś bardzo samodzielna Wago, ale teraz jesienią, a szczególnie w listopadzie, zatęsknisz troszeczkę za dawnym trybem życia. Ale tylko troszeczkę i na chwilę…
*Skorpion – Wakacje to Ty masz właściwie nieustannie… a to głównie dlatego, że dobrze organizujesz swój czas. Jest czas na pracę, relaks, spotkania. Potrafisz urozmaicić sobie każdy dzień, choć czasem przychodzi zwątpienie… Nie dziw się jednak temu, to przecież listopad.
*Strzelec – Chyba nie jest to dobry dla Ciebie miesiąc, bo najczęściej jest zimno i pada deszcz, a Ty przecież tak lubisz ciepło i słońce. Musisz więc znaleźć sobie jakieś zajęcie, które pochłonie Cię całkowicie i pozwoli przetrwać listopadowe zawirowania pogodowe.
*Koziorożec – Na listopad pozostało Ci niewiele zaległych prac porządkowych. Pewnie je zrealizujesz, jak tylko dopisze pogoda. I pamiętaj nie martw się na zapas, bo wywołasz „wilka z lasu”. Trzeba myśleć pozytywnie.
*Wodnik – Nie patrz na Pesel, nie dostosowuj do niego swego zachowania… Twój wiek – to Twoja kondycja, sposób myślenia i przede wszystkim chęć uśmiechu. A poza tym musisz zadbać o zdrowie i nie lekceważ dobrych rad.
*Ryby – Twoja ambicja nie pozwala Ci się przyznać do porażki. A to przecież żadna porażka, raz jest lepiej, raz gorzej, a Ty zawsze musisz wiedzieć, czy to sprawia Ci zadowolenie i satysfakcję. Twoje odczucia są najważniejsze, a nie cudze oceny.

Wydania: