Horoskop na grudzień 2021

Autor: 
wróżka

* Baran – Wiesz co? Jest grudzień, ostatni miesiąc tego roku, a więc czas na podsumowanie roku. Dla Ciebie – co nie dziwota – był niezły, ale grudzień upomni się o swoje. Oprócz wytchnienia lekko odezwą się kontuzje, których tu i ówdzie się nabawiłeś. Nie lekceważ tej „drobnicy” i trochę się podlecz.
* Byk – To nie był łatwy dla Ciebie rok. A na dodatek i zdrowie trochę szwankowało. A więc – trochę się uspokój i w radości przywitaj Nowy Rok. Ten zapowiada Ci się ciut lepiej.
* Bliźnięta – Szczęście chodzi parami, nieszczęście stadami. Ale jakoś się wykaraskałeś. Zatem – w niezłym nastroju przejdzie Ci ten grudzień, choć – niestety – bez rewelacji.
* Rak – W grudniu nie szalej. Dość miałeś utarczek w tym roku. Wycisz się, załagódź niedopowiedziane. Zadbaj nie tylko o dobry humor swój ale i najbliższych. No bo to Święta!
* Lew – Dość już użalania się nad sobą. Owszem, łatwo nie było. Niemalże „jak po grudzie” ale przecież nie tylko Tobie. W grudniu usiądź sobie wygodnie. Policz! No i wyjdzie, że plusów więcej niż minusów. I dość radośnie spędzaj grudzień w poczuciu dobrze wypełnianych obowiązków.
* Panna – Niezły miałeś rok. Niby pandemia, niby inflacja a Tobie nieźle wszystko wychodziło. A więc w grudniu przeanalizuj, ile w tym Twojej zasługi a ile po prostu „zbiegu okoliczności”. A może po prostu masz szczęście?
* Waga – Uważaj na zdrowie – szczególnie teraz, w grudniu. Bo diabeł nie śpi. Nie pozwól sobie na zbytnie rozprężenie. Do tej pory uważałeś i nieźle było. Pamiętaj – to finisz i nie daj przegonić się chorobie.
* Skorpion – Nic dwa razy się nie zdarza. A Tobie chyba tak. I jesteś z tego zadowolony, bo dobre się podwaja. Jak to zrobiłeś? Nie wiem, ale na grudzień uważaj, by w ferworze świąt nie zapodziać dobra nieostrożnym słowem.
* Strzelec – Święta świętami, a dla Ciebie grudzień to czas rozliczeń i gorący czas planów na przyszły rok. Niezła łamigłówka i to grudniowa i świąteczna. Trudno, ale dasz sobie radę a już Sylwester powinien być Twój. Bez zmartwień.
* Koziorożec – Rok przepleceń. I radości i kłopotów. Ale jakoś wszystko na tyle dobrze się kończy, że grudzień możesz zaliczyć do spokojnych, rodzinnych i dobrych świąt. Tylko uważaj – ze zdrowiem nigdy nie jest tak, żeby o nim zapomnieć.
* Wodnik – No i co Wodniku? Człapałeś, coś tam wyczłapałeś ale fajerwerków brak. Jakoś Ci z tym „nijak” ale pamiętaj – mogło być gorzej. Parę razy „urwałeś się” od poważnych kłopotów. Więc, może trochę przyspieszysz ale bez napinki. I raczej dobrze na tym wyjdziesz.
* Ryby – A u Ryb – zupełnie nieźle. Dzień po dniu bez większych kłopotów. I tak też będzie w grudniu. Niekiedy nawet miałoby się chęć na odrobinę szaleństwa ale w ostateczności przeważa umiarkowanie. No cóż, lepsza powolna budowa niż „zamki na piasku”.

Wydania: